Poland POL  

XS Sports Nutrition – przekraczaj własne granice

2017.11.02 - 

Prowadzenie aktywnego trybu życia wymaga ciągłego wzmocnienia organizmu. Wspinaczka górska, wycieczki rowerowe, siłownia okazjonalnie lub wyczynowo to duże obciążenia, które wpływają na zwiększenie zapotrzebowania na energię oraz składniki odżywcze. Dlatego warto pomóc ciału uzupełniając mikroelementy przed, w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Amway wprowadza na rynek zupełnie nową linię wysokiej jakości suplementów diety XS Sports Nutrition.

Sport jest świetną formą rozrywki i spędzania wolnego czasu. Oprócz relaksu dla umysłu i dbania o sylwetkę ma znaczący wpływ na zdrowie. Według badań bóle pleców, głowy i ramion, dyskopatia, zespół cieśni kanału nadgarstka i kłopoty z krążeniem to skutki siedzącego trybu życia. Z badań Global Pain Index (GPI) przeprowadzonych w 2016 roku wynika, że 93 proc. Polaków[1] cierpi na bóle pleców, co wynika przede wszystkim ze statycznego trybu życia. Odpowiednia forma ruchu może pomóc w zniwelowaniu dolegliwości.

Podczas dużego wysiłku należy zadbać o organizm: po pierwsze z powodów zdrowotnych i utraty mikroelementów, po drugie aby pokonywać swoje bariery i cieszyć się pełnią wrażeń. Suplementy diety są ważnym czynnikiem podczas treningu, ponieważ przyspieszają proces regeneracji w przypadku osób trenujący profesjonalnie i rekreacyjnie. Wsparcie dla organizmu podczas treningu można osiągnąć w 3 krokach: ENERGIA, ORZEŹWIENIE i WZMOCNIENIE. 

Krok 1 : ENERGIA

XS™ Napój do spożycia przed treningiem o smaku cytrynowo-limonkowym

   XS™ Napój do spożycia przed treningiem dodaje energii przed  startem. Pomoże w pełni zaangażować się w aktywność fizyczną  dzięki szybko wchłaniającym się aminokwasom BCAA. Kompleks  TripleEnergy Blend dodaje energii. Kreatynina szybko generuje  energię podczas wysiłku wzmacniając mięśnie. Kompleks witamin z  grupy B zapobiega zmęczeniu i dodaje energii. Napój chroni przed  stresem oksydacyjnym dzięki witaminie C, E oraz cynkowi, a  odpowiednia dawka węglowodanów zwiększa wydajność.

 XS™ Napój do spożycia przed treningiem o smaku cytrynowo-  limonkowym przygotowany z saszetki rozpuszczonej w 300-500 ml  wody należy spożyć 30-60 minut przed wysiłkiem.

Krok2 : ORZEŹWIENIE

XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów o smaku pomarańczowym

   XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów o smaku  pomarańczowym daje orzeźwienie podczas aktywności fizycznej.  Nawadnia i pomaga zwalczyć zmęczenie uzupełniając poziom  utraconych elektrolitów. Uwalnia  węglowodany w różnym tempie  dzięki czemu organizm utrzymuje się w szczytowej formie. Zawiera  guaranę,  wyciąg z korzenia maca oraz kwercetynę.

 XS™ Napój uzupełniający poziom elektrolitów należy rozpuścić w  500 ml aby uzyskać napój hipotoniczny lub w 400ml otrzymując  napój izotoniczny. Należy spożyć w trakcie bądź po zakończeniu  treningu.

Krok 3: WZMOCNIENIE

XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym, XS™ Batoniki proteinowe, XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik wzmacniają organizm przed kolejnymi wyzwaniami.

 

XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym o smaku kakaowo-czekoladowym

   XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym wspomaga proces budowanie  beztłuszczowej masy mięśniowej, przyspiesza proces regeneracji.  Jedna porcja zawiera 29 g białka oraz 5 g naturalnych aminokwasów  BCAA. Białko zawiera 20 naturalnych aminokwasów.

 XS™ Odżywka z białkiem serwatkowym o smaku kakaowo-  czekoladowym należy dodać do mleka lub wody i spożyć w ciągu 60  minut po zakończeniu aktywności fizycznej.

 

XS™Batoniki proteinowe

     XS™Batoniki proteinowe dostępne w  dwóch smakach czekoladowym i  waniliowo-karmelowym wspierają proces  budowania beztłuszczowej masy  mięśniowej. Zawierają selen, który chroni  komórki przed stresem oksydacyjnym.  Posiadają wysoką zawartość błonnika (50%  RWS). Są idealną przekąską po treningu,  którą można spożyć w praktycznie każdym  miejscu.

 

XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik

  XS™ Magnesium Sticks Suplement diety magnez i słodzik wspiera proces metabolizmu energetycznego, prawidłowe funkcjonowanie układu mięśniowego oraz prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego. Spożycie nie wymaga użycie wody – granulki same rozpuszczają się w ustach. Produkt posiada orzeźwiający cytrynowy armat.  Jedna saszetka dostarcza 250 mg magnezu.

 

[1] GPI Summary Report – Global Pain Index

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia