Poland POL  

Wystartowaliśmy w Biegu Niepodległości jako Team NUTRILITE już po raz czwarty!

2014.12.04 - 

11 listopada 2014 r., w Warszawie odbył się XXVI Bieg Niepodległości, którego Amway Polska był partnerem i sponsorem. Team NUTRILITE wystartował w liczbie ponad 150 osób! Wszystkim uczestnikom Biegu i kibicom dziękujemy za udział, zaangażowanie i sportowego ducha.

W XXVI Biegu Niepodległości udział wzięło 15 000 zawodników. Trasę biegu można było pokonać na kilka sposobów: biegnąc, jadąc na wózkach, maszerując. Podczas tegorocznego wydarzenia firma Amway prowadziła również kampanię „Przybij piątkę”. Łącznie zebraliśmy 600 kolorowych odcisków dłoni! Dziękujemy wszystkim, którzy w dniu 11 listopada, w namiocie Amway wsparli nas w realizacji akcji. Raz jeszcze pokazaliśmy, że w zespole siła.

Amway Polska już po raz czwarty był partnerem i sponsorem Biegu Niepodległości – największej imprezy biegowej w kraju. Wydarzenie jest znakomitą okazją do promocji marek AMWAY™ oraz NUTRILITE™ i odzwierciedlenia filozofii naszego działania – wspierania zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej. Wzorem minionych lat – Amway jako sponsor przekazał 2 zł za każdego zarejestrowanego uczestnika Biegu na konto Fundacji Wychowanie przez Sport Pawła Januszewskiego na promocję i edukację biegania wśród najmłodszych. Oficjalne przekazanie czeku nastąpiło na scenie w trakcie dekoracji zwycięzców Biegu Niepodległości.

Logo AMWAY było widoczne na koszulkach, które były w pakietach startowych, na numerach startowych, flagach, ogromnym balonie, bramie mety, bannerach, namiocie oraz w informacjach prasowych.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia