Poland POL  

Wszyscy jesteśmy zwycięzcami Biegu Niepodległości

2012.12.05 - 

11 listopada 2012 r. już po raz 24. Odbył się w Warszawie Bieg Niepodległości. Dziękujemy wszystkim uczestnikom biegu za udział, zapał                         i sportowego ducha.

Podziwiamy wszystkich, którzy bezpośrednio wzięli udział w biegu, ale także tych, którzy przyszli,  aby im kibicować.

Amway Polska już po raz drugi miał przyjemność bycia sponsorem Biegu Niepodległości. Bieg to jedno z największych wydarzeń tego typu w Polsce dające możliwość wystartowania zarówno tym, którzy uprawiają amatorsko tę dyscyplinę jak i Nordick Walking czy rolki.  Organizatorzy nie zapomnieli także  o szansie dla osób poruszających się na wózkach – oni także mogli wystartować w tym biegu. Bieg jest bowiem tak pomyślany, aby   mogli w nim  uczestniczyć zawodnicy o rożnym stopniu sportowego przygotowania i o różnych możliwości ach zjednoczeni ideą biegu – wolnością.

Bieg jest także znakomitą okazją do promocji zdrowego stylu życia, co oddaje filozofię naszej marki naturalnych suplementów diety NUTRILITE™. Jako TEAM NUTRILITE (współpracujący z Amway przedsiębiorcy, stali klienci, pracownicy, którzy startowali w barwach marki Nutrilite) pokazaliśmy, że jesteśmy świetną drużyną także w zmaganiach sportowych.

W tym roku w biegu wzięło udział 8500 uczestników oraz osoby towarzyszące. Team Nutrilite – z 250 uczestnikami – był widoczną, liczącą się grupą. Przez nasze namioty, gdzie rozdawane były nasze produkty, napoje izotoniczne dla uczestników biegu oraz balony z logo Amway, przewinęło się dużo ponad 1000 osób.

Loga Amway i Nutrilite powiewały na flagach, były widoczne na ogromnym balonie i małych balonikach, jak również banerach wystawionych na  stoiskach firmy, wielokrotnie byliśmy także wspominani jako partner biegu przez jego komentatora, jak i w mediach oraz na wielu innych nośnikach promocji, jak plakaty, ulotki rozdawane w środkach komunikacji miejskiej.

Bardzo ważnym celem biegu była też akcja charytatywna, którą przeprowadził Amway podczas biegu. Nasza firma za każdego uczestnika biegu przekazała Fundacji Jaśka Meli „Poza Horyzonty” 2 zł. Czek z kwotą 17 000  zł został oficjalnie wręczony podczas biegu Jankowi Meli przez Annę Pietrzak, Dyrektora Naczelnego Amway Polska. Janek Mela  także uczestniczył w samym biegu  i to w barwach  NUTRILITE.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia