Poland POL  

Tips and tricks – Supreme LX

2017.10.12 - 

Ekspert firmy Amway Andrzej Sawicki w kilku słowach przedstawia najnowszą, luksusową kolekcję do pielęgnacji skóry dojrzałej Supreme LX. Pokazuje jej walory i korzyści ze stosowania.

–       Kolekcja Supreme LX może być fantastyczną, intensywną regeneracją i  odbudową dla cery w każdym wieku, jeżeli jest ona w gorszej kondycji. Zmiany pór roku, zmiana diety, stres czy  nadmierne opalanie może powodować zachwianie dobrej formy skóry, aby temu zapobiec wystarczy już jedno opakowanie kremu, które będzie dodatkowym energetycznym wsparciem codziennej pielęgnacji.

–       Najlepsze i najszybsze efekty uzyska się przygotowując wcześniej cerę kuracją pilingiem enzymatycznym Intensive Skincare. Zabieg ten pozwoli na oczyszczenie skóry a także usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka, dzięki czemu kremu nic nie blokuje i skóra wchłania całą jego zawartość.

–       Produkty błyskawicznie się wchłaniają i nie pozostawiają tłustego filmu, dlatego można je stosować rano, bezpośrednio przed makijażem. Nie trzeba długo czekać aby przystąpić do aplikacji kosmetyków kolorowych. W praktyce na doskonale wypielęgnowanej cerze nakładamy też mniej podkładu.

–       Konsystencja bez filtra jest wyjątkowo lekka i  ułatwia rozprowadzanie kremu na twarzy. Brak filtra to również  większa wydajność kosmetyku a także doskonała informacja dla osób, które na SPF są uczulone.

–      Przed aplikacją na twarz warto nałożyć kremy na grzbiet dłoni, temperatura ciała sprawi, że jeszcze lepiej rozprowadzimy je na skórze. Krem do twarzy najlepiej jest nakładać już od szyi wmasowując okrężnymi ruchami , do góry i na boki . W ten prosty sposób dodatkowo będziemy ujędrniać cerę.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia