Poland POL  

TEAM Nutrilite zaangażował się w III Rybnicki Półmaraton Księżycowy

2012.07.20 - 

W nocy, z 6 na 7 lipca 2012 roku, 32 osoby w barwach TEAM Nutrilite wystartowały w III Rybnickim Półmaratonie Księżycowym. Dzięki jednolitym koszulkom z logiem Nutrilite byliśmy najliczniejszym i najbardziej wyróżniającym się zespołem na zawodach. Amway był partnerem tego wydarzenia i ufundował 10 pierwszych nagród w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz w sztafecie. W biegu wzięło udział 611 uczestników, którzy aktywnie przyczynili się w ten sposób do popularyzowania biegania jako przystępnej i zdrowej formy rekreacji.

Nasza drużyna, TEAM Nutrilite, składała się nie tylko z biegaczy, ale także licznych i nieocenionych kibiców, którzy zagrzewali naszych zawodników do walki o jak najlepszy wynik. Dzięki ich wsparciu nasi sportowcy osiągnęli bardzo dobre wyniki. Dwie osoby zajęły drugie i czwarte miejsce w swoich kategoriach wiekowych. Sukces jest tym większy jeśli wziąć pod uwagę, że żaden z naszych zawodników nie trenuje biegania na co dzień. Mimo to, byli w stanie podjąć wyrównaną walkę z bardziej doświadczonymi biegaczami z całej Polski oraz z zagranicy (na III Rybnickim Półmaratonie były reprezentowane także barwy Ukrainy, Białorusi i Czech).

Zaangażowanie Amway Polska we wsparcie imprezy było widoczne również poprzez obecność loga firmy i loga Nutrilite na specjalnym balonie, flagach, koszulkach, frotkach. Ponadto, wszyscy zawodnicy, którzy dotarli do mety mieli możliwość uzupełnienia płynów przy specjalnie przygotowanym stoisku z napojem izotonicznym Nutrilite Strive+.

Chcemy przy tej okazji pogratulować sportowego ducha Państwu Jolancie i Henrykowi Kiesiom (Wyróżnieni Platynowi Przedsiębiorcy Amway), którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji wsparcia Amway dla biegu oraz rozpropagowali tę imprezę wśród swoich partnerów biznesowych.

Do zobaczenia za rok, na IV Rybnickim Półmaratonie Księżycowym, do którego na pewno przystąpimy w jeszcze liczniejszym składzie!

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia