Poland POL  

ŚWIATOWY DZIEŃ ŻYWNOŚCI 16.10.2016

2016.10.14 - 

SUKCES DZIAŁAŃ PODJĘTYCH W CELU ZMNIEJSZENIA PROBLEMU NIEDOŻYWIENIA DZIECI ZACHĘCA AMWAY DO WYZNACZENIA NOWYCH CELÓW!

Światowy Dzień Żywności 2016 to początek nowej, trwającej 1 000 dni, inicjatywy kampanii Nutrilite™ Power of 5

Światowy Dzień Żywności, 2016  – Amway ogłasza, że w  kampanii Nutrilite™ Power of 5 przekroczony został cel  na rok 2016, którym było wzbogacenie diety o składniki odżywcze dla  ponad 14 000 niedożywionych dzieci, poprzez dostarczenie ponad 5 milionów porcji Nutrilite™ Little Bit. Udało się liczby te przekroczyć – do końca roku pomoc dotrze do 30 000 dzieci w 15 krajach całego świata.

Ponadto, podczas Światowego Dnia Żywności Amway zakomunikował nowy cel – w czasie kolejnych 1 000 dni kampania wzbogaci dietę o składniki odżywcze  dla ponad 500 000 niedożywionych dzieci. Przedsięwzięcie będzie trwało aż do końca 2019 r. Pierwsze 1 000 dni w rozwoju dziecka to kluczowy okres dla jego przeżycia, późniejszego rozwoju i umiejętności uczenia się. Udowodniono, że dobry stan zdrowia w całym okresie życia, łącznie z predyspozycjami do otyłości i niektórymi chorobami przewlekłymi, jest uwarunkowany wyborami żywieniowymi właśnie podczas pierwszych 1000 dni życia.

Nutrilite™ Little Bits ma postać  proszku zawierającego mikroelementy z dodatkiem składników odżywczych pochodzenia roślinnego i dostarcza 15 niezbędnych witamin i minerałów dzieciom w przedziale wiekowym od 6 miesięcy do 5 lat życia. Produkt jest dostarczany w formie saszetki o wadze 1 grama, której zawartość dodaje się do jedzenia dziecka raz dziennie.

Nutrilite™ jest światowym numerem jeden w sprzedaży naturalnych preparatów witaminowych i suplementów diety, zatem to jest to właściwy podmiot do  podjęcia walki z niedożywieniem dzieci i poszukiwania rozwiązań  problemu, co ma miejsce we współpracy z doświadczonymi organizacjami pozarządowymi, a także osobami prowadzącymi działalność w strukturach Amway oraz  pracownikami, którzy pomagają w dostarczeniu bogatego w mikroelementy preparatu Nutrilite™ Little Bits do jak największej ilości niedożywionych dzieci.

W celu poparcia działań Amway i uzyskania dodatkowych informacji o kampanii Nutrilite™ Power of 5 odwiedź stronę powerof5.nutrilite.com lub jedną z lokalnych stron internetowych Amway (www.amway.pl)

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia