Poland POL  

Sprzedaż Amway w 2020 r. na poziomie 8,5 miliarda dolarów

2021.03.03 - 

Wszyscy zgodzimy się, że rok 2020 przyniósł wyjątkowe wyzwania i trudności, okazał się także dla nas niezapomnianą lekcją zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dzięki wytrwałości
i zaangażowaniu naszych pracowników i Przedsiębiorców Amway, firma osiągnęła w 2020 roku sprzedaż na poziomie 8,5 miliarda dolarów, co stanowi wzrost o 2% w porównaniu do roku 2019.

Osiem z dziesięciu naszych największych rynków w 2020 roku odnotowało wzrosty, a sprzedaż
w Stanach Zjednoczonych wzrosła imponująco o 10%. Zgodnie z realizowaną w 2020 r. globalną strategią stawiającą na health & wellness, produkty Amway z tej kategorii stanowiły ponad 50% naszej sprzedaży. 

Odżywianie i suplementacja zawsze stanowiły ważną część naszej działalności, a w nadchodzącym roku zwiększymy jeszcze inwestycje w badania naukowe z tej dziedziny oraz innowacje i produkcję w tym obszarze. W ten sposób chcemy dostosować naszą ofertę do zmieniających się potrzeb społeczeństwa w zakresie zdrowia i zdrowego trybu życia.

Skupiamy się na tym, by jak najskuteczniej pomóc naszym Przedsiębiorcom Amway w koncentrowaniu grup klientów wokół ich pasji – zdrowego trybu życia, fitness, urody, aktywności na świeżym powietrzu, gotowania i wielu innych.

Żyjemy w świecie, w którym do osiągnięcia sukcesu wystarczą pasja, pozytywne nastawienie i telefon komórkowy. Właśnie dlatego naszym zobowiązaniem jest  dokonywanie strategicznych inwestycji
i tworzenie grup, które pomogą ponad milionowi Przedsiębiorców Amway skutecznie obsługiwać klientów i odnosić sukcesy. Mamy śmiałą wizję naszej przyszłości, a wspomniane inwestycje i działania są zgodne z naszym celem, który stanowi wspieranie jeszcze większej liczby osób w prowadzeniu lepszego i zdrowszego życia.

O Amway

Amway to firma sprzedaży bezpośredniej z branży health & wellness, z siedzibą w Ada w stanie Michigan. Jej celem jest wspieranie ludzi w prowadzeniu lepszego, zdrowszego życia. Swoim działaniem obejmuje ponad 100 rynków na całym świecie. Według magazynu Forbes, Amway znajduje się wśród 50 największych prywatnych firm rodzinnych w Stanach Zjednoczonych. Najlepiej sprzedającymi się markami Amway są Nutrilite™, Artistry™ i napoje energetyczne XS™. Produkty Amway sprzedawane są wyłącznie przez Przedsiębiorców Amway. Według rankinguDirect Selling News Global 100 z 2020 r. Amway to światowy lider wśród firm zajmujących się sprzedażą bezpośrednią. Aby uzyskać najnowsze informacje na temat firmy, odwiedź stronę www.amwayglobal.com/newsroom.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia