Poland POL  

Rich DeVos zmarł w wieku 92 lat

2018.09.07 - 

Szanowni Państwo,

Z głębokim żalem informuję, że 6 września br. odszedł od nas, w wieku 92 lat, Rich DeVos, współzałożyciel Amway. Rich był Prezydentem Amway od momentu założenia firmy w 1959 r. aż do przejścia na emeryturę w 1992 r. Zainspirował miliony ludzi na całym świecie swoim przesłaniem pełnym nadziei i optymizmu. Będzie go bardzo brakowało wszystkim, na życie których miał wpływ.

Aby dowiedzieć się więcej o życiu Richa i jego osiągnięciach, zapraszamy na stronę www.RichDeVos.com. Na tej stronie można również zostawić wpis na cześć Richa.

Rodzina DeVos prosi o nieprzesyłanie kwiatów na pogrzeb. Osoby, które miały zamiar podarować kwiaty,  proszone są o przekazanie zamiast tego darowizny na konto Szpitala dla Dzieci im. Helen DeVos. Można to zrobić bezpośrednio przez stronę internetową Szpitala dla Dzieci im. Helen DeVos.

Jesteśmy zasmuceni odejściem Richa DeVosa, ale jednocześnie pamiętamy o jego życiu i osiągnięciach. Najważniejsze jest, że jego spuścizna – to, że ofiarował ludziom wiele możliwości i nadzieję – żyje dalej w każdym z nas.

 

Anna Pietrzak

Dyrektor Naczelny Amway Polska

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia