Poland POL  

PRESTIŻOWY LAUR KLIENTA 2016 DLA TRUVIVITY!

2016.07.18 - 

Truvivity by Nutrilite uznane Odkryciem Roku w plebiscycie popularności LAUR KLIENTA 2016.

Laur Klineta Odkrycie Roku jest przyznawany produktom lub usługom szczególnie innowacyjnym i charakteryzującym się wysoką jakością oraz zdobywającym serca klientów. Istniejący od 12 lat „Laur Klienta” to największy program konsumencki w kraju. Wyróżnienia przyznawane przez organizatora konkursu są tak naprawdę nagrodą polskiego konsumenta. To sami klienci wybierają najwyżej cenione produkty.

Jesteśmy dumni, że w tym roku Laur Klienta za swą innowacyjność zdobył produkt Truvivity by Nutrilite. Cieszymy się, że konsumenci docenili wyjątkowe działanie Truvivity w walce o jędrną i promieniejącą blaskiem skórę.

Latem nasza skóra szczególnie potrzebuje, aby zadbać o jej głębokie nawilżenie. Zachęcamy do zamawiania produktów Truvivity (numery katalogowe: 119405, 119407, 271916) –  teraz do każdego produktu dołączamy naklejkę LAUR KONSUMENTA ODKRYCIE 2016*. Naklejkę można przykleić na produkty Truvivity, telefon, laptop, tablet, itd. Pokaż swoim klientom jak wspaniałe i prestiżowe produkty znajdują się w naszej ofercie.

 

*oferta limitowana – do wyczerpania zapasów naklejek Laur Klienta.

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia