Poland POL  

Podejmij wyzwanie i zintensyfikuj codzienne wrażenia!

2021.01.07 - 

Podejmij wyzwanie i zintensyfikuj codzienne wrażenia!

XS™ wprowadza dwa produkty z limitowanej edycji,

które pozwolą Ci jeszcze bardziej cieszyć się sportowymi wyzwaniami:

XS™ Amino Advantage oraz XS™ Power Drink Cool Mojito

 

Entuzjaści sportu i sportowych przygód – pora na nowe wyzwania! XS™ to sprawdzony towarzysz w każdej sytuacji, kiedy czujesz satysfakcję i dumę ze swoich sportowych osiągnięć! Teraz w rodzinie produktów XS™ pojawiły się dwie nowe propozycje: XS™ Amino Advantage oraz XS™ Power Drink Cool Mojito, idealni sojusznicy w Twoich planach maXSymalizacji wyników podczas treningu czy przygód na świeżym powietrzu!

Wzmocnij swoje wrażenia dzięki XS™ Amino Advantage

Mamy dobre wieści dla miłośników sportu, którzy chcą utrzymać lub rozbudować masę mięśniową
i wypracować sportową sylwetkę[1]: filozofia XS™ to ciągła optymalizacja, dlatego wprowadzamy na rynek produkt XS™ Amino Advantage. To zbilansowany napój dla osób uprawiających różne formy aktywności fizycznej oraz dla sportowców zawierający pełen zestaw 9 niezbędnych aminokwasów egzogennych[2], których potrzebujesz, by wyrzeźbić szczupłą, umięśnioną sylwetkę[3].

Od teraz każde sportowe wyzwanie będzie miało smak napoju XS™ Amino Advantage – produktu o czystym składzie, nie zawierającego kofeiny ani innych środków pobudzających. Napój szybko rozpuszcza się
w wodzie,
co zapewnia wygodę użycia o każdej porze – bez względu na to, czy zaplanujesz trening rano,
w środku dnia, czy wieczorem. XS™ Amino Advantage zawiera odpowiednią ilość niezbędnych aminokwasów egzogennych, które zmaXSymalizują Twoje zadowolenie z treningu. Ten pyszny i łatwy w przygotowaniu napój o wspaniałym smaku owoców leśnych to źródło wyjątkowej mieszanki 3,6 g 9 egzogennych aminokwasów egzogennych, czyli takich budulców białek, których nasze organizmy nie są w stanie wytworzyć same.

Napój ponadto szybko się wchłania i jest lekkostrawny dzięki temu, że układ pokarmowy nie musi „ciąć” dostarczanych mu białek na aminokwasy egzogenne.

XS™ Amino Advantage to produkt bez glutenu, laktozy i cukru, nie zawiera również cholesterolu. Jest też wolny od GMO oraz zawiera wyłącznie naturalne aromaty.

Przeżyj więcej i zasil energią swój aktywny styl życia dzięki XS™ Amino Advantage.  

Produkt sprzedawany w opakowaniach 192-gramowych, po 30 porcji w każdym.

Cena: 201 zł

„Piję XS™ Amino Advantage przed treningiem na falach, który wymaga ode mnie determinacji i odrobiny szaleństwa. Takiego smaku, jak w Amino Advantage nie znalazłem nigdy w innych, podobnych produktach” – mówi hiszpański mistrz kitesurfingu,  Alex Pastor – „Ten napój pozwala mi czuć się zawsze gotowym do treningu i zabawy na falach – daje swobodę sięgania jeszcze wyżej
i realizowania coraz ambitniejszych celów. Styl życia XS najlepiej odzwierciedla to, kim jestem, jak podchodzę do nowych wyzwań, jak pokonuję bariery i kształtuję życie zgodnie z własnymi marzeniami.”

ZmaXSymalizuj swoje doznania dzięki XS™ Power Drink Cool Mojito

Ci, którzy potrzebują dodatkowej porcji energii i niezrównanej świeżości przy codziennych wyzwaniach muszą sięgnąć po XS™ Power Drink Cool Mojito, który zapewnia zastrzyk mocy dokładnie wtedy, kiedy go najbardziej potrzeba. Delektuj się jego świeżym, miętowym smakiem rano, w ciągu dnia lub po pracy, gdy masz ochotę na odświeżający aperitif – w towarzystwie przyjaciół lub solo. Doznaj niezwykłego uczucia odświeżającego chłodu oraz smaku mojito, inspirowanego magiczną atmosferą słonecznej plaży Laguna Beach w Kalifornii[4].

Napój ma pełen zestaw 4 witamin z grupy B. Zmniejsza uczucie zmęczenia oraz wspiera sprawność intelektualną i koncentrację dzięki zawartości witaminy B5[5]. Dodatek kofeiny i tauryny zapewnia energetycznego „kopa” przydatnego w sportowych wyzwaniach[6].

W środku gorącego lata, choćby po długim spacerze na plaży czy przy zachodzie słońca nie ma nic lepszego, niż odświeżający napój! XS™ Power Drinks smakują świetnie, są  bezcukrowe, niskokaloryczne i zawierają tylko naturalne aromaty.  ZmaXSymalizuj swoje doznania i wykorzystaj każdy dzień do końca!

Format opakowania: 250 ml (12 puszek)

 

Cena: 108 zł

„Już od długiego czasu napój  XS Power Drink to mój sprawdzony kompan, który towarzyszy mi codziennie przez cały rok, zawsze wtedy, gdy potrzebuję dodatkowej energii” – mówi Alex Ranghieri, włoski zawodnik siatkówki plażowej – “Dzięki napojom XS, przeżywam swoje codzienne przygody na maksa i już nie mogę doczekać się XS™ Cool Mojito, który będę mógł pić zarówno sam,
jak i w gronie przyjaciół. Da mi natychmiastowe odświeżenie
i gotowość do kolejnych wyzwań!”
[7]                                                                                                                                                       

Wyłącznym dystrybutorem XS™ Amino Advantage i XS™ Power Drink Cool Mojito jest firma Amway.

Aby otrzymywać najnowsze informacje na temat linii produktów XS, odwiedź nasze strony: facebook.com/XSEurope oraz Instagram.com/xseurope

O firmie Amway™
Amway to warta 8,4 miliarda USD rodzinna firma sprzedaży bezpośredniej z siedzibą w Ada, amerykańskim stanie Michigan. Produkuje ona dobra konsumenckie, a jej misją jest wspieranie ludzi w prowadzeniu lepszego i zdrowszego życia. Wśród bestsellerów Amway można wymienić witaminy i suplementy diety Nutrilite™, produkty pielęgnacyjne i kosmetyki kolorowe Artistry™, systemy uzdatniania wody eSpring™ oraz napoje energetyczne XS™. Wszystkie produkty są sprzedawane wyłącznie przez Przedsiębiorców Amway. Zgodnie z najnowszym rankingiem Direct Selling News Global 100, pod względem wyników sprzedaży w 2019 roku Amway uplasował się na pierwszym miejscu wśród firm sprzedaży bezpośredniej na całym świecie. Roczne dane sprzedażowe firmy obejmują wpływy ze sprzedaży oraz dochody z pozostałej działalności gospodarczej. Aktualności firmy dostępne są pod linkiem: amwayglobal.com/newsroom.
[1] Suplement diety nie może zastąpić zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
[2] Produkt XS Amino Advantage został opracowany przez dr Roberta Wolfe’a, jednego z wiodących światowych ekspertów w dziedzinie aminokwasów egzogennych  i syntezy białek. Suplement XS Amino Advantage opiera się na specjalnej recepturze opracowanej przez dr Wolfe’a. Precyzyjnie dobray skład i proporcje mają za zadanie ułatwić budowę białek w tkankach mięśniowych. Produkt poparty badaniami klinicznymi.
[3] W połączeniu z regularnym treningiem siłowym/oporowym i zdrową, zbilansowaną dietą.
[4] XS Cool Mojito nie może być mieszany z alkoholem.
[5] Witamina B5/kwas pantotenowy wspiera właściwą sprawność umysłową.
[6] Wysoka zawartość kofeiny (32 mg/100ml). Nie zalecany dla dzieci, kobiet w ciąży I karmiących piersią oraz osób nadwrażliwych na kofeinę.
[7] Łotwa i Bułgaria zakazują reklamowania napojów energetycznych na imprezach sportowych, w celu poprawy zdrowia fizycznego lub zaspokojenia pragnienia.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia