Poland POL  

Poczuj imprezowy nastrój

2018.01.10 - 

Karnawał to czas zabawy i przebywania wśród znajomych. Odwiedzamy i zapraszamy przyjaciół, rodzinę, sąsiadów i klientów, co wymaga od nas wiele energii, o którą szczególnie trudno w trakcie zimowych miesięcy.

Dzienna dawka energii

Pomoc jest w zasięgu ręki! Składniki – XS to doskonała alternatywa dla innych napojów energetycznych, ponieważ nie zawierają cukru, a dodatek witamin z grupy B sprawia, że energia jest dostarczana przez długi czas. Napój  XS Power Drink oprócz  witaminy z grupy B zwiera również kofeinę, taurynę, żeń-szeń i jagody acai, a przy tym jest bez dodatku cukru. Duża zawartość witamin z grupy B wspomaga metabolizm energetyczny oraz pomaga ograniczać zmęczenie, a kwas pantotenowy korzystnie wpływa na umysł (oczywiście nie należy zapominać o zróżnicowanej i zbilansowanej diecie oraz zdrowym trybie życia).

Na rynku dostępnych jest już 8 smaków: Tropical Blast z nutami owoców egzotycznych, Electric Lemon Blast o odświeżającym cytrynowym smaku, Wild Berry Blast z esencją z dzikich jagód, Mango Passion Blast o niezapomnianym smaku mango, Pink Grapefruit Blast o smaku różowych grapefruitów, Juice Power Drink Dragon Fruit Blast  o orzeźwiającym smaku pitai oraz  Orange Kumquast Blast.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia