Poland POL  

Pielęgnacja włosów zimą

2018.01.24 - 

Zima nie jest najlepszą porą roku dla włosów. Częste zmiany temperatur i poziomu wilgotności powietrza mają niekorzystny wpływ nawet na bardzo zdrowe włosy. Ściśle przylegająca do głowy czapka jeszcze pogarsza ich stan – fryzura staje się płaska, a włosy elektryzują się.

Walka z zimowymi problemami nie jest na szczęście z góry skazana na porażkę. Wystarczy zastosować kilka skutecznych produktów, które wzmocnią włosy. Oto wskazówki, jak pozbyć się trzech najpoważniejszych zimowych problemów dotyczących włosów.

1. Matowe i splątane

Już wkrótce Twoje włosy mogą być jedwabiście gładkie. Szampon i odżywka wygładzająco-nawilżająca marki SATINIQUE zawiera opatentowany kompleks Enerjuve (pozytywne ładunki), które wzmacniają lipidy i kreatynę, i jednocześnie niwelują niekorzystne działanie ujemnych ładunków znajdujących się w uszkodzonych i splątanych włosach. Mieszanka roślinnych składników i substancji odżywczych, np. olejku z nasion kukui i witamina B5, pomaga przywrócić ich gładkość i blask.

2. Przesuszone na całej długości i puszenie się

Wystające spod czapki końcówki włosów są przez cały czas narażone na działanie czynników zewnętrznych. Aby poskromić puszące się włosy i chronić delikatne końcówki, warto skorzystać z  serum do włosów z olejkiem SATINIQUE. Wyobraź sobie, że to niewymagające spłukiwania serum to dodatkowy płaszcz dla Twoich włosów. Specjalna formuła posiada w swoim składzie odżywcze i nawilżające olejki: olejek arganowy, olejek z awokado oraz olejek z orzechów kukui, dzięki którym włosy stają się jedwabiście gładkie i zapewniają tak cenną ochronę o tej porze roku. 

3. Rozdwojone końcówki

Jeśli Twoje włosy nadal wymagają wzmocnienia rozważ zastosowanie maseczki regenerującej SATINIQUE.   Przeznaczona do pielęgnacji wszystkich typów włosów, w szczególności włosów narażonych na działanie czynników zewnętrznych i stresogennych. Maska chroni włosy przed potencjalnymi uszkodzeniami; eliminuje i zapobiega rozdwajaniu się końcówek.  Nałóż kosmetyk na wilgotne włosy, pozostaw na 3-5 minut, a następnie spłucz. Maseczka może być stosowana codziennie. Pamiętaj, że jedynym sposobem, aby trwale usunąć rozdwojone końcówki, jest ich obcięcie – weź to rozwiązanie pod uwagę, jeśli kosmetyki nie przyniosą odpowiedniego skutku.

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia