Poland POL  

NUTRILITE i AC MILAN nadal grają w jednej drużynie

2015.06.09 - 

Od 2008 roku NUTRILITE jest oficjalnym dystrybutorem suplementów diety dla zawodników z AC Milan i naukowym partnerem biochemicznego działu MilanLab. Amway i AC Milan działają wspólnie również poza boiskiem, wspierając projekty realizowane przez Milan Foundation.

9 czerwca 2015 roku NUTRILITE – należąca do Amway, światowa marka numer 1. w sprzedaży witamin i suplementów diety[1] opartych na składnikach fitoodżywczych, przedłuża współpracę z AC Milan. NUTRILITE i AC Milan to mistrzowska para, która nadal aktywnie współpracuje – zarówno na boisku, jak i poza nim.

Umowa została podpisana do czerwca 2016 roku w obecności Jaapa Kalmy, AC Milan Commercial Director, oraz Michaela Meissnera, Vice President Corporate Affairs Amway Europe. Przedmiotem umowy jest kontynuacja naukowej współpracy między ekspertami NUTRILITE i MilanLab, mająca na celu opracowywanie planów żywieniowych i indywidualna suplementacja diety dla poszczególnych zawodników w czerwono-czarnych koszulkach AC Milan oraz edukację sportowców w celu budowania ich lepszej kondycji fizycznej, a co za tym idzie – lepszych wyników w sporcie.

To unikatowe partnerstwo w skali światowego sportu. Dwóch globalnych liderów – NUTRILITE i MilanLab – których współpraca opiera się na udowodnionej naukowo, kluczowej roli żywienia i suplementacji diety w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych oraz ogólnego dobrego samopoczucia” – powiedział Michael Meissner, Vice President Corporate Affairs Amway Europe.

Współpraca między NUTRILITE a MilanLab koncentruje się na opracowywaniu spersonalizowanego programu diety opartego na realnych potrzebach każdego sportowca. Program powstaje w oparciu o kompleksową analizę sposobu odżywiania połączoną z rygorystycznymi badaniami medycznymi obejmującymi testy genetyczne, badania krwi oraz testy biodynamiczne. Wyniki poszczególnych analiz pozwalają ekspertom NUTRILITE oraz MilanLab stworzyć indywidualny plan żywienia i suplementacji diety dla każdego mistrza piłki nożnej.

NUTRILITE i AC Milan „grają także w jednej drużynie” w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. W przeszłości NUTRILITE i Milan Foundation – organizacja pozarządowa klubu – wsparły pod egidą światowej kampanii dla dzieci Amway One by One™ liczne projekty ukierunkowane na pomoc potrzebującym dzieciom. Kluczowym elementem były inicjatywy promujące sport wśród najmłodszych oraz edukacja sportowa ukazująca wpływ sportu na zdrowie i dobre samopoczucie.

Wśród wielu wspieranych projektów jest Centrum Chorób Naczyniowych przy Szpitalu Dziecięcym Buzzi w Mediolanie, oraz budowa dwóch wielofunkcyjnych centrów sportowych: w Pagliare di Sassa, we włoskim Abruzzo, dotkniętego następstwami trzęsienia ziemi w 2009 roku, oraz w Neapolu – rejonie, gdzie brakuje odpowiednich miejsc dla młodzieży na realizację sportowych aktywności.

 


[1] Źródło: Euromonitor Inetrnational Limited: www.euromonitor.com/awmay-claims

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia