Poland POL  

Nie tylko Euro

2012.06.18 - 

Zapał z jakim grali młodzi piłkarze na otwartym w czerwcu 2012 r.  boisku przy Zespole Szkolno-Gimnazjalnym nr 6 w Radomsku równał się temu na Euro 2012. Tak rozpoczynają się wielkie sportowe kariery i emocje.

Tego dnia szkoła zainaugurowała  imprezę o nazwie Dzień  Sportu, która ma mieć cykliczny charakter. Radomszczańskie święto sportu uświetnili swoją obecnością: przedstawiciele władz miasta, lokalne media, dziecięce drużyny piłkarskie oraz gość specjalny Dawid Błaszczykowski. W imieniu swojego brata, kapitana reprezentacji Polski Kuby Błaszczykowskiego, przekazał on na ręce dyrektor szkoły piłkę z podpisami wszystkich piłkarzy Borussi Dortmund.

Mini turniej piłki nożnej odbył się we wspaniałej sportowej atmosferze i wzbudził wiele niezapomnianych emocji. Dzięki powstaniu boiska dzieci zyskały możliwość rozwoju swoich talentów i kształtowania cech charakteru bardzo przydatnych w dorosłym życiu.

Udział  Amway w imprezie  przyczynił się do rozpowszechnienia  pozytywnego wizerunku firmy  wśród  lokalnej społeczności i propagowania  zasad zdrowego stylu życia, które są podstawa filozofii marki NUTRILITE.

Nagrodami  ufundowanymi przez Amway obdarowani zostali najlepsi zawodnicy z drużyn .

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia