Poland POL  

Marka Artistry™ wprowadza na rynek urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry twarzy

2017.12.12 - 

Okres jesienno–zimowy to idealny czas na zabiegi specjalne dla naszej cery. Różnice temperatur pomiędzy mokrym, zimnym powietrzem na zewnątrz i suchym, ciepłym  w pomieszczeniach może przyczyniać się np. do pękania naczynek. Aby skóra wyglądała na zdrowszą i jednocześnie bardziej świeżą powinniśmy o nią specjalnie zadbać. Marka Artistry™ wprowadza na rynek  nowe, profesjonalne urządzenie do pielęgnacji skóry twarzy w warunkach domowych – Artistry Dermasonic™.

Zabiegi kosmetyczne możesz wykonać bez wychodzenia z domu.  Sprzyjają temu długie zimowe wieczory czy mniejsza ekspozycja na promienie UV, która pozwala na  wprowadzenie kuracji zawierających większe stężenie antyoksydantów  np. witaminy C. Wzmocnienie i ochrona przed czynnikami atmosferycznymi to również bardzo ważne element zimowej pielęgnacji. Warto zatem sięgnąć po profesjonalne urządzenie takie jak Artistry™ Dermasonic,  które z powodzeniem można używać w domu. Dzięki  niemu szybko wprowadzimy składniki w głębsze partie skóry, a efekt  będzie zauważalny niemal natychmiastowo.

Andrzej Sawicki ekspert ds. urody marki Artistry™ uważa, że bardzo ważne jest wzmocnienie naczynek zimą:  „Płytko unaczyniona cera, to bardzo częsty problem w naszej strefie geograficznej. Dość duże zmiany temperatur jej nie służą. Zimą warto postawić na skoncentrowane preparaty z dużą dawką witaminy C, która wzmocni naczynka i nie dopuści do ich ponownego pękania. Emulsja z witaminą C i wyciągiem z ignamu jest doskonałym rozwiązaniem. Dodatkowo rozjaśni pigmentację i spłyci zmarszczki. Rezultaty będą jeszcze bardziej spektakularne gdy użyjemy głowicy z galwanicznym jonem dermalnym Dermasonic. Specjalny tryb Vitamin C ułatwia absorbcję składników odżywczych i transport oraz wchłanianie witaminy C . Wystarczy już 60 sekund masażu głowicą, aby wprowadzić produkt w głębokie warstwy skóry.”

Urządzenie Artistry™ Dermasonic przygotowuje skórę na przyjęcie składników odżywczych zawartych w produktach pielęgnacyjnych.  Wykorzystuje w tym celu wibracje o częstotliwości 30.000 Hz, które dogłębnie oczyszczają cerę za pomocą strumienia perlistego. Przyrząd posiada dwa inteligentne rozwiązania: głowicę z ultradźwiękową szpatułką i głowicę z galwanicznym jonem dermalnym.  Oznacza to, że najpierw pomaga usunąć wszelkie zanieczyszczenia i oczyści skórę, a następnie pomaga w masażu i przeniknięciu składników produktów do pielęgnacji skóry.

  • Głowica ultradźwiękowa

Wytwarza wibracje ultradźwiękowe, które wywołuje efekt bąbelków po wejściu w kontakt z wodą lub tonikiem. Wibracje wnikają głęboko w pory skóry, oczyszczając je z zaskórniaków, pozostałości po makijażu oraz nadmiaru sebum.

  • Głowica z galwanicznym jonem dermalnym

Głowica ta ma działanie stymulujące i masujące na mikro poziomie. Zapewnia swoje efekty poprzez optymalizację prądów jonowych dla 5 trybów galwanicznych:

  1. tryb lifitingujący
  2. tryb przeciwzmarszczkowy
  3. tryb nasycający witaminą C (ułatwia wchłanianie)
  4. tryb nawilżający
  5. tryb rozświetlający

Głowica z jonem dermalnym  to wyjątkowy masaż skóry, który wzmacnia działanie przeciwzmarszczkowe, w szczególności przy połączeniu z  produktami marki Artistry.

Jak korzystać z Artistry Dermasonic?

Można użyć obu ostrzy Dermasonic w dwóch krokach  lub każdego oddzielnie, w zależności od potrzeb skóry i codziennych zwyczajów pielęgnacyjnych.

Krok 1 – Najpierw należy usunąć makijaż za pomocą preparatu do demakijażu. Następnie użyć Artistry Dermasonic z ostrzem ultradźwiękowym włączając przycisk „zasilanie”.  Aby urządzenie prawidłowo działało, trzeba zwilżyć twarz i delikatnie przesuwać  szpatułkę po skórze. Po zakończeniu zabiegu przemyć twarz wodą, a następnie wyczyścić ostrze ultradźwiękowe za pomocą wacika i można przejść do następnego kroku.

Krok 2 – Należy nałożyć równo serum lub krem na skórę. Następnie połączyć głowicę z galwanicznym jonem dermalnym, włączyć przycisk „zasilanie” i wybierać jeden z pięciu trybów. Dalej  należy przytrzymać część urządzenia z elektrodą (metalowe panele boczne) aż włączy się automatycznie.  Nie ma potrzeby przyciskania urządzenia do skóry z użyciem siły. Po zakończeniu należy oczyścić głowicę wacikiem.

Głowicę z ultradźwiękową szpatułka zaleca się stosować raz w tygodniu, natomiast głowicę z galwanicznym jonem dermalnym raz dziennie.

Artistry Dermasonic jest idealnym prezentem dla każdej kobiety.

 

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia