Poland POL  

MARKA ARTISTRY™ STWORZYŁA URZADZENIE WSPOMAGAJĄCE PIELĘGNACJĘ SKÓRY WOKÓŁ OCZU DERMASONIC ULTIMATE EYE

2021.01.07 - 

Prezentowana przez markę ARTISTRY™ nowość, to nakładka do urządzenia Dermasonic wspomagająca wchłanianie kremów pod oczy oraz stymulująca skórę, by zapewnić jej witalność. Otocz swoją skórę opieką na jaką zasługuje!

Jedną z funkcji skóry jest ochrona przed czynnikami zewnętrznymi i zapobieganie utracie wilgoci
i składników odżywczych. Warstwa ochronna skóry działa jednak tak skutecznie, że produkty do jej pielęgnacji pozostają jedynie w warstwie wierzchniej i nie są w stanie w pełni wykorzystać swojego potencjału. Ponadto cera w każdej części twarzy jest inna i wymaga różnych zabiegów. Skóra wokół oczu jest pięciokrotnie cieńsza od pozostałych części twarzy, a mniejsza ilość sebum
i duża ruchomość zwiększają jej podatność na przesuszenie i powstawianie zmarszczek.

Wzmocnij korzyści płynące ze stosowania produktów pod oczy ARTISTRY™!

Urządzenie do pielęgnacji okolic oczu to nakładka do urządzenia ARTISTRY™ Dermasonic, specjalnie zaprojektowana z myślą o tym wyjątkowo wymagającym obszarze. Dermasonic Ultimate Eye poprawia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kremach ARTISTRY™ i zapewnia zdrową stymulację skóry w miejscach, w których tworzą się „kurze łapki”.

 Urządzenie do pielęgnacji okolic oczu ARTISTRY™ Dermasonic Ultimate Eye

Nakładka umożliwia pielęgnację delikatnej skóry na trzy sposoby: łagodna galwanizacja wspomaga wchłanianie składników kremów pod oczy, delikatna kuracja termiczna poprawia krążenie płynów w skórze, a mikrowibracje zdrowo stymulują skórę i zapewniają jej witalność. Wyjątkowo trwała głowica została powleczona rodem należącym do grupy platynowców odpowiednim
do pielęgnacji delikatnej skóry okolic oczu. Urządzenie może pracować w dwóch trybach: włączonym („ON”), który poprzez działanie mikroprądów jonowych, mikrowibrację i kurację termiczną wspomaga wchłanianie produktów pod oczy ARTISTRY oraz wyłączonym („OFF”), który masuje skórę, zapewniając jej w ten sposób zdrową stymulację. Cena: 310 zł

Urządzenie ARTISTRY  Dermasonic

Aby przygotować skórę na przyjęcie produktów pielęgnacyjnych i wspomóc ją w procesie wchłaniania zawartych w kosmetykach składników odżywczych, projektanci ARTISTRY stworzyli Dermasonic.
To innowacyjne urządzenie dostępne z trzema oddzielnymi głowicami: Głowicą
z ultradźwiękową Szpatułką, Głowicą z Galwanicznym Jonem Dermalnym i nową nakładką Ultimate Eye, opracowane zostało z myślą o różnorodnych obszarach skóry twarzy, aby zapewnić jej profesjonalną pielęgnację w warunkach domowych.

Galwaniczny Jon Dermalny delikatnie stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie, umożliwiając przenikanie produktów i serum marki ARTISTRY do jej głębszych warstw, dzięki czemu zwiększają ich skuteczność. Działa on w 6 trybach: liftingującym (LIFT), przeciwzmarszczkowym (WRINKLE), nasycającym witaminą C (VITAMIN C), nawilżającym (HYDRATE), rozświetlającym (RADIANT) oraz SIGNATURE SELECT, który wspomaga wchłanianie serum. Wszystkie tryby działają na zasadzie optymalizacji prądów jonowych.

Szpatułka ultradźwiękowa wytwarza wibracje dźwiękowe na poziomie 30 000 Hz wywołujące efekt strumienia perlistego podczas kontaktu z wodą lub tonikami marki ARTISTRY. Strumień ten wnika głęboko w pory skóry, oczyszczając je z zaskórników, pozostałości makijażu i nadmiaru sebum. Cena: 1361 zł

Marka Artistry™

Artistry™ to numer 1 na świecie wśród marek produktów kosmetycznych premium dostępnych
w sprzedaży bezpośredniej. Stworzona w 1958 roku, dziś w swojej ofercie posiada produkty pielęgnacyjne, produkty do makijażu oraz holistyczne rozwiązania kosmetyczne bogate w naturalne składniki, udoskonalone dzięki zdobyczom nauki i dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej kobiety. Wyjątkowe formuły i technologie kosmetyczne to efekt globalnych działań badawczo-rozwojowych oraz wysiłków na rzecz zapewnienia jakości, podejmowanych przez sieć ponad 900 naukowców i lekarzy-specjalistów zdrowej skóry z wiodących uniwersytetów na całym świecie. Aby opracować rozwiązania produktowe dostosowane do unikalnych potrzeb każdej klientki, marka przeprowadziła analizy skóry twarzy ponad 32 000 kobiet. Produkty Artistry™ są sprzedawane za pośrednictwem Przedsiębiorców Amway w ponad 50 krajach i terytoriach na całym świecie.

Amway
Amway to warta 8,48 mld USD rodzinna firma sprzedaży bezpośredniej z siedzibą w Ada,
w amerykańskim stanie Michigan. Produkuje ona dobra konsumenckie, a jej misją jest wspieranie ludzi w prowadzeniu lepszego i zdrowszego życia. Wśród bestsellerów Amway można wymienić witaminy i suplementy diety Nutrilite™, produkty pielęgnacyjne i kosmetyki kolorowe Artistry™, systemy uzdatniania wody eSpring™ oraz napoje energetyczne XS™. Wszystkie produkty są sprzedawane wyłącznie przez Przedsiębiorców Amway. Zgodnie z najnowszym rankingiem Direct Selling News Global 100, pod względem wyników sprzedaży w 2019 roku Amway uplasował się na pierwszym miejscu wśród firm sprzedaży bezpośredniej na całym świecie. Roczne dane sprzedażowe firmy obejmują wpływy ze sprzedaży oraz dochody z pozostałej działalności gospodarczej. Aktualności firmy dostępne są pod linkiem: amwayglobal.com/newsroom.

 

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia