Poland POL  

Marka Artistry dba o urodę kobiet od 50 lat

2018.03.12 - 

Od 1968 lat Artistry ™ oferuje gamę produktów kosmetycznych do pielęgnacji skóry i makijażu dla wyjątkowych, niezależnych i eleganckich kobiet. Wszystko rozpoczęło się w latach pięćdziesiątych od pasji do podróżowania i przedsiębiorczości małżeństwa – Carla i Edith Rehnborg. Ich poszukiwania piękna łączyły takie dziedziny jak: naukę, odżywianie, podróże czy sztukę. Marzeniem było stworzenie własnej linii kosmetyków.  Uważali, że każda kobieta może wydobyć swoje piękno.

Amway zainspirowany tym dziedzictwem rozwija i umacnia markę Artistry jako lidera w kosmetykach pielęgnacyjnych. Obecnie Artistry ™ to najlepiej sprzedająca się marka kosmetyków premium w branży sprzedaży bezpośredniej i jedna z pięciu topowych marek premium wśród wszystkich kosmetyków do pielęgnacji skóry*. Produkty Artistry ™ posiadają ponad 200 patentów i są sprzedawane w ponad 50 krajach na całym świecie.Amway nigdy nie przestaje analizować i udoskonalać produktów, które przechodzą rygorystyczne badania. Najważniejsze dla firmy jest bezpieczeństwo i skuteczność produktów.

Wartości marki Aristry ™:

  • ponad 50 lat badań nad skórą
  • współpraca Naukowej Rady Doradczej z międzynarodowymi dermatologami z wiodących uniwersytetów na świecie
  • wykorzystanie technologii NASA do pomiaru głębokości i długości zmarszczki
  • gwarancja satysfakcji klienta.

Wsparcie natury

Komponenty wchodzące w skład produktów Artistry pochodzą z ekologicznych plantacji Nutrilite™, a każdy z nich jest uprawiany i kontrolowany pod kątem jakości oraz skuteczności działania. Współpraca z Nutrilite ™ daje unikalną możliwość przebadania składników do produkcji kosmetyków Artistry, które mają spełnić najwyższe standardy jakości.

 Udoskonalone przez naukę

Technologie nieustannie rewolucjonizują podejście do pielęgnacji skóry. Współpracujący z firmą naukowcy Artistry ™ dobierają odpowiednie składniki oraz precyzyjnie tworzą formuły, aby produkty były w pełni skuteczne.

Z kosmetyków marki Artistry korzysta miedzy innymi australijska aktorka Teresa Palmer.

 

Produkty Artistry ™ są dostępne wyłącznie przez dystrybutorów Amway.

Więcej informacji na stronie www.amway.pl

 

Marka premium Artistry obchodzi swoje 50 urodziny

 – piękna wieloletnia historia z planami rozwoju na przyszłość

 

 

 

 

 

* Euromonitor International Limited, euromonitor.com/amway-claim

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia