Poland POL  

Idealna cera przez cały rok

2018.04.17 - 

Podkład w płynie to podstawa niemal każdego makijażu – bez względu, czy jest to makijaż dzienny czy wieczorowy.  Fluid to idealny kosmetyk, który tuszuje mankamenty naszej urody. Marka ARTISTRY™ wprowadza nowy  produkt do perfekcyjnego, naturalnego makijażu. Dzięki niemu można uzyskać efekt naturalnej, nieskazitelnej i zdrowej cery.

Płynne podkłady w bardzo łatwy sposób można aplikować na skórę. Tego typu kosmetyk nakładamy prawie tak samo jak zwykły krem pielęgnacyjny. Ważne jest jedynie to, aby równomiernie go rozprowadzić i rozetrzeć jego brzegi. Można również aplikować płynny podkład za pomocą specjalnego pędzla bądź też gąbeczki.

Artistry Hydra V to lekki podkład w płynie, który jest przeznaczony do każdego rodzaju cery. Specjalna formuła maskuje wszelkie niedoskonałości i nierówności skóry, zapewniając jej naturalny wygląd. Zawarte w podkładzie pigmenty są półprzezroczyste i gładkie, dzięki czemu optycznie niwelują niedoskonałości. Produkt  powstał na bazie krystalicznie czystej wody z norweskich fiordów i hawajskiej odmiany jagody acai, która nadaje cerze świeży i zdrowy blask.

Innowacyjna formuła podkładu Artistry Hydra V jest dostępna w 6 odcieniach i gwarantuje dokładne wykończenie.  Podkład daje gwarancję doskonałego makijażu przez wiele godzin oraz chroni przed promieniowaniem UV.

Kosmetyk można stosować do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Formuła beztłuszczowa. Testowany dermatologicznie.

Pojemność: 30 ml   

Cena: 196 zł

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia