Poland POL  

Idealna cera po lecie – skuteczna pielęgnacja skóry z przebarwieniami

2017.07.03 - 

Przebarwienia to przez większość kobiet niechciana pamiątka po lecie. Głównym powodem ich powstawania są promienie UV, z których bez ograniczeń korzystamy latem. Jesienią, kiedy opalenizna znika, na skórze zauważamy nieatrakcyjne  przebarwienia. Możemy je tuszować korektorem, podkładem albo samoopalaczem.  Amway prezentuje dwa nowe produkty marki ARTISTRY™: krem CC ARTISTRY IDEAL RADIANCE™ oraz korektor ARTISTRY EXACT FIT™.

Z punktu widzenia kosmetycznego wygląd skóry jest odzwierciedleniem zdrowia i miarą piękna. Zmiany skórne są wynikiem nie tylko czynników środowiskowych, takich jak ekspozycja na słońce, ale także genetyki, odżywiania, stresu i naturalnego procesu starzenia. Nadmierna ekspozycja skóry na działanie promieni słonecznych może doprowadzić do zakłócenia wytwarzania melaniny – naturalnego pigmentu odpowiadającego m.in. za barwę włosów, oczu i skóry. Gdy poziom natężenia barwnika jest zbyt wysoki, rozkłada się on nie nierównomiernie, co skutkuje pojawieniem się ciemniejszych plam. Najbardziej narażone na pojawienie się przebarwień słonecznych są odsłonięte części ciała: twarz czy dekolt. Problem przebarwień dotyczy osób w różnym wieku.  Produkty marki ARTISTRY jak krem CC oraz korektor zostały opracowane z myślą o osobach, które zmagają się z ciemnymi plamami, przebarwieniami

Korektor ARTISTRY ™ Exact Fit

Wielofunkcyjny kosmetyk pozwalający poprawić niedoskonałości cery. Dopasowuje się do naturalnej tonacji skóry, kryje mankamenty przy jednoczesnym zmniejszeniu widoczności ciemnych plam, zaczerwień, rozszerzonych porów.  Korektor może być stosowany do rozjaśniania poszczególnych partii twarzy oraz pod oczami.  Nadaje spojrzeniu blasku i sprawia, że oczy wyglądają na bardziej wyraziste i wypoczęte.   Produkt zawiera unikalne połączenie pereł z Tahiti oraz optyczne cząsteczki pryzmatyczne, które w delikatny sposób odbijają i rozpraszają światło dając efekt nieskazitelnego wyglądu cery.  Natomiast technologia zamykająca kolor ARTISTRY zapewnia doskonałe i długotrwałe  krycie w wysokich temperaturach i przy dużej wilgotności nawet przez cały dzień.

Produkt dostępny w trzech neutralnych odcieniach, od jasnego do ciemniejszego, oraz w postaci rozświetlacza. Formuła jest bezzapachowa, wodooporna, bez oleju. Kosmetyk odpowiedni dla wszystkich rodzajów cery. Testowany dermatologicznie i pod kątem alergologicznym.  Nie zatyka porów.

Krem CC ARTISTRY Ideal Radiance

Rozświetlający krem wyrównujący koloryt skóry twarzy już w ciągu kilku sekund. Łączy ochronne działanie produktu pielęgnacyjnego zawierającego filtr SPF 50 z właściwościami podkładu zapewniającego długotrwały i perfekcyjny wygląd skóry. Zawiera starannie wyselekcjonowane składniki kwiatowe tworzące kompleks MultiFlora, unikalną formułę z proteinami z pereł oraz liposomalny system tansportowy (łagodzącą lukreację, opatentowany rozjaśniający ferment z aceroli oraz ochronny ceramid 3).

Kosmetyk można stosować do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Formuła beztłuszczowa i bez zawartości siarczanów. Testowany dermatologicznie. Nie zatyka porów.

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia