Poland POL  

Ekspolozja kolorów w makijażu na wiosnę

2018.02.21 - 

Już dawno wiosna nie była tak kolorowa! Świat mody dosłownie został owładnięty eksplozją barw. Z jednej strony  intensywne i soczyste jak tropikalna owoce,  z drugiej strony  zaś subtelne i pastelowe, jak cukierki czy lody. Optymistycznie i kolorowo, taka  będzie wiosna w tym roku . Limitowana kolekcja Artistry Candy Box to idealna odpowiedź na światowe tendencje w makijażu.

Ekspert od makijażu marki Artistry Andrzej Sawicki przedstawia najważniejsze, tegoroczne trendy na wiosnę i lato 2018.

  1. Odważne kolory

Nasycone, cukierkowe i intensywne kolory są hitem tej wiosny. Turkusowy, wszystkie odcienie niebieskiego,  pomarańczowego i ultrafiolet to jedne z najmodniejszych i dominujacych  kolorów 2018.

Większość z tych modnych kolorów znajduje się w palecie Artistry Candy Box – jest to limitowana kolekcja, która ma doskonałą odpowiedź na globalne trendy w makijażu. Pięknie opakowana kolekcja, pełna kolorów, daje niespotykane wcześniej możliwości zabawy i kreatywnego połączenia barw i produktów. „- mówi A. Sawicki.

  1. Połyskująca skóra

Świeża, połyskujaca i naturalnie wyglądająca cera może być sama w sobie makijażem. Nie tylko twarz ma być lśniaca, ale również dekolt i ramiona. Tak przygotowana skóra to doskonała baza pod kolejne elementy makijażu.

  1. Powrót różu

W tym sezonie odchodzi w zapomnienie konturowanie. Najmodniejszy makijaż to podkreślenie różem najbardziej wypukłych części policzków. Najlepiej w cukierkowo różowych lub w pastelowych kolorach. Nałożenie różu będzie idealnym wykończeniem całego makijażu.

Wiele możliwości jednego makijażu

ARTISTRY Candy Box  to nowa paleta cieni do powiek i różu,  kredka do oczu oraz błyszczyki, która stwarza wiele możliwości makijażu.  Kolekcja kosmetyków została tak zaprojektowana, aby podkreślić naturalne piękno i rozświetlić skórę. Dzięki  ARTISTRY Candy Box wykonasz makijaż odpowiadający najmodniejszym trendom sezonu.

W skład kolekcji ARTISTRY Candy Box wchodzi:

  • Zestaw cieni do oczu i różów zawierający dziewięć kolorów. Kostki cieni i różu można mieszać, aby uzyskać indywidualny look.  Cena zestawu: 293 zł

  • Dwustronna kredka do oczu składającej się z ołówka i gąbeczki do rozcierania. Do wyboru dwa kolory: niebieski i biały. Cena: 96 zł

 

  • Rozświetlający błyszczyk do ust dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Bubble Gum, Popsicle i Rock Candy. Cena: 111 zł

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia