Poland POL  

Czyste i bezpieczne pranie dla niemowlaka

2017.07.17 - 

Skóra niemowlęcia jest niezwykle cienka i wrażliwa. Z tego względu ważny jest sposób prania ubrań. Dlatego ubranka dla niemowląt należy prać w delikatnych środkach piorących. Mają one bezpośrednią styczność z delikatną skórą dziecka, dlatego warto je traktować niemalże jak kosmetyk.

Pranie ubranek dla noworodka powinno robić się używając specjalnych płynów do prania przeznaczonych dla niemowląt. Ze względu na cienkość skóry, szkodliwe substancje piorące z „dorosłej” chemii do prania mogą wniknąć przez skórę w głąb organizmu dziecka i podrażnić skórę. Do prania dziecięcych ubranek należy używać wyłącznie specjalnych środków piorących dedykowanych dla niemowląt.  Z myślą o dzieciach „AMWAY HOME™ SA8 Baby wprowadza na rynek skoncentrowany płyn do prania odzieży dziecięcej o działaniu zmiękczającym. Preparat bardzo skutecznie usuwa zabrudzenia typowe dla dziecięcych ubranek przy czym jest łagodny dla ubrań i kolorów.

Kokos – naturalna siła czyszcząca

Kokos jako jeden z głównych składników preparatu, które  mają potrójne podejście do prania. Po pierwsze czynne składniki z kokosa usuwają skutecznie zabrudzenia na ubrankach.  Po drugie, enzymy zwiększają skuteczność, ponieważ przyspieszają czas reakcji likwidacja zabrudzeń przez obniżenie energii potrzebnej do przeprowadzenia prania. Po trzecie, mydło kokosowe (kwas tłuszczowy) działa jako środek zmiękczający.

Produkt nadaje się do prania w ciepłej i zimnej wodzie. Został przebadany dermatologicznie i jest bezpieczny dla środowiska, łatwo ulega biodegradacji.  Zgodny ze standardami określonymi w ramach programu US EPA Safer Choice.*  Nie zawiera następujących składników chemicznych: fosforanów, chloru, EDTA, NTA i NPE.

* Obecność logo EPA/Safer Choice na opakowaniach produktów nie oznacza, że dany produkt jest rekomendowany przez tę organizację. Etykieta Safer Choice oznacza, że formuła produktu, zgodnie ze sposobem, w jaki Amway zaprezentował ją EPA, zawiera składniki, które cechuje lepszy wpływ na zdrowie ludzkie oraz środowisko naturalne, w porównaniu z konwencjonalnymi produktami tego samego rodzaju. W odniesieniu do informacji dotyczących składu, składników i charakterystyki produktu, EPA/Safer Choice polegają wyłącznie na uczciwości i dobrej wierze Amway. EPA/Safer Choice nie przeprowadziły niezależnej identyfikacji, tj. na drodze analizy chemicznej, składników znajdujących się w formule produktu, jak również nie oceniły żadnych twierdzeń Amway niezwiązanych ze składnikami. EPA/Safer Choice zapewniają ocenę związaną jedynie z wpływem na zdrowie ludzkie oraz środowisko naturalne, jak zostało to wyszczególnione w standardzie Safer Choice oraz zgodnie z obecnie dostępnymi informacjami i zrozumieniem naukowym.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia