Poland POL  

Codzienna pielęgnacja skóry twarzy z kolekcją ARTISTRY™ Special Care

2017.09.14 - 

Codzienna pielęgnacja twarzy jest bardzo ważnym elementem wpływającym bezpośrednio na jej wygląd.  Potraktuj codzienną pielęgnację jako chwilę relaksu po całym dniu.  Twarz jest narażona na więcej zanieczyszczeń w ciągu dnia niż reszta ciała i  wymaga większego wkładu oraz zaangażowania w jej pielęgnację. To, w jaki sposób o nią zadbasz, będzie miało duży wpływ na to, jaki efekt uzyskasz.

Do demakijażu oczu stosuj odpowiednie preparaty, które nie będą podrażniać delikatnej skóry wokół oczu.  Lekki, dwufazowy PŁYND DO DEMAKIJAŻU OCZU I UST ARTISTRY™ jest odpowiedni do wszystkich rodzajów skóry. Płyn zawiera panthenol, który reguluje gospodarkę wodną i  odżywia skórę. Produkt posiada beztłuszczową formułę, która umożliwia szybki i dokładny demakijaż nawet trwałymi, wodoodpornymi kosmetykami.
ARTISTRY™ PILING WYGŁADZAJĄCY to doskonały piling do twarzy o gęstej konsystencji. Posiada mikrocząsteczki ścierające z jojoby, które delikatnie pozwolą pozbyć się martwych komórek i zanieczyszczeń, zaś olej z kokosa natychmiast wygładza i nadaje skórze aksamitność. Produkt stymuluje proces odnowy skóry.

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia