Poland POL  

Bodykey by Nutrilite – pomaga w utracie wagi

2018.02.07 - 

Jak poprawić swóją figurę na wiosnę? Jak pozbyć się zbędnych kilogramów przybranych podczas długich zimowych wieczorów i karnawałowych imprez? Kiedy jest najlepszy czas na utratę wagi?  Właśnie teraz jest dobry moment w roku, aby  zabarać się za zrzucanie zbędnych kilogramów. Jest wiele metod, które pomogą osiągnąć cel bez restrykcyjnej diety czy głodówki. Jednymi z nich są  programy utraty wagi. Firma Amway proponuje program Bodykey™ by Nutrilite.  Ta innowacyjna i efektywna metoda redukcji wagi, pozwoli odpowiednio przygotować się do wiosny i lata.

Bodykey™ by Nutrilite to kompleksowy, indywidualny program utraty wagi oparty      o analizę DNA i trybu życia, wsparty specjalną platformą bodykey, planem diety i treningu oraz produktami i suplementami diety Nutrilite. Program został opracowany przez Instytut Zdrowia Nutrilite we współpracy z międzynarodowym zespołem naukowców, ekspertów z dziedziny dietetyki i sportu.

Program Bodykey™ by Nutrilite oferuje użytkownikowi kompleksowy plan, w którym przewidziano różnorodność smacznych, szybkich do wykonania posiłków, przepisów i odżywczych suplementów, które pomogą konsekwentnie stosować dietę w każdej sytuacji. Uczestnicy programu mają możliwość dostosowania posiłków do swoich potrzeb i preferencji żywieniowych tak, aby to co jedzą, dokładnie odpowiadało temu, co działa na korzyść ich organizmu. Szczegółowe informacje o programie na www.bodykey.pl/public

Program Bodykey™ by Nutrilite wykaz produktów:

1. Pakiet Startowy Bodykey™ by Nutrilite

2. Błyskawiczne dania i napoje Bodykey

Jeśli chodzi o przestrzeganie diety i kontrolę wagi, długoterminowy sukces zależy również od rodzajów spożywanego pożywienia. Badania pokazują, że dwoma najważniejszymi czynnikami mającymi wpływ na optymalną wagę ciała są: zdrowy tryb życia i odpowiednie sposób odżywiania. Dostosowanie zdrowego sposobu odżywiania do wymogów codziennego, zabieganego dnia nie jest proste. Dlatego też program bodykey oferuje holistyczny plan, którego elementami są m.in. smaczne dania gotowe takie jak: koktajle, batoniki i zupy. Wygodne, smaczne i dostosowane do indywidualnego planu diety. Błyskawiczne posiłki i napoje stanowią rewelacyjny sposób kontroli konsumowanych porcji.

Na rynek wchodzą nowe smaki batonów Bodykey by NUTRILITE Meal Replacement Bars  dostępne w dwóch smakach: ciemnej czekolady (zawierającej kakaowe jądra i migdały) i tropikalnych owoców (z mango, jabłek, moreli, nasion lnu i nasion słonecznika) z wysoka zawartością białka i błonnika. Batony nie zawierają sztucznych barwników, konserwantów ani składników GMO.

Zamienienie dwóch codziennych posiłków batonami skutkuje utratą wagi. Zastąpienie jednego posiłku dziennie przyczynia się do utrzymania wagi.

 

3. Suplementy Bodykey™

Dodatkowe wsparcie w programie Bodykey™ Nutrlite zapewniają suplementy diety.  Jednym z nich jest Nutrilite Appetite Controller wysokiej jakośći suplement diety w programie Bodykey™, który pomaga w zarządzaniu naszym apetytem.  W skład wchodzą naturalne środki – Glukonianan (konjac root) i ekstrakt z czarnego bzu. Produkt został specjalnie opracowany dla osób posiadających problem z ograniczeniem ilości pożywienia. Glukonianan wywodząca się z chińskiej medycyny to substancja pomagająca zmniejszyć apetyt.

Stosowanie suplementu:

Nutrilite Appetite Controller należy rozpuścić w wodzie bądź soku. Saszetkę należy wymieszać z 250 ml nie gorącego płynu i od razu wypić po rozpuszczeniu. Po 4 minutach glukonianan zmienia się z galaretkę, wtedy produkt nie nadaje się do spożycia. Suplement należy wypić 30 minut przed posiłkiem. Nutrilite Appetite Controller po spożyciu w żołądku przyciąga wodę zmieniając się w galaretę. Żel wypełnia ściany żołądka dając uczucie sytości. Dzięki suplementowi można  z łatwością zmniejszyć wielkości posiłków.

 

Innym suplentem z programu Bodykey jest Nutrilite™ Daily – kompleks witamin, fitoskładników i minerałów.  Suplement ten jest zrównoważonym połączeniem niezbędnych elementów w podstawowych dawkach. Już jedna tabletka preparatu pokrywa 100% zapotrzebowania na witaminy B1, B2, B6, niacynę, kwas pantotenowy, kwas foliowy, biotynę, miedź, cynk oraz mangan. Nutrilite™ Daily szczególnie polecany jest dla osób, których dieta uboga jest w elementarne składniki odżywcze, a także tych, którzy nie zawsze mają czas na spożywanie zbilansowanych posiłków. Produkt nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów. Sposób użycia: jedna tabletka dziennie podczas posiłku

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia