Poland POL  

Australijska aktorka TERESA PALMER twarzą marki ARTISTRY

2012.04.02 - 

ARTISTRY, marka prestiżowych kosmetyków firmy Amway, poinformowała o rozpoczęciu współpracy z australijską aktorką filmową Teresą Palmer. Gwiazda będzie twarzą marki na całym świecie. Palmer została wybrana przez ARTISTRY ze względu na charyzmę, osiągnięcia aktorskie oraz urodę i wdzięk, czyli cechy, które uosabia marka ARTISTRY.

W ubiegłym roku Palmer została uznana przez WHO Magazine za jedną z najseksowniejszych kobiet show biznesu. Popularność osiągnęła dzięki roli w filmowym hicie „Jestem numerem cztery” z Aleksem Pattyferem. Pojawiła się również w „Uczniu czarnoksiężnika” u boku Nicholasa Cage’a, „Opowieściach na dobranoc” z Adamem Sandlerem i „Szalonej nocy” z Topherem Grace’em. Premiera jej najnowszego filmu zatytułowanego „Wish You Were Here” będzie miała miejsce w tym miesiącu podczas Sundance Film Festival.  Palmer wystąpi również w obrazie „AWOL” z Liamem Hemsworthem i „Warm Bodies” z Nicholasem Houltem; premiera filmu przewidziana jest na sierpień 2012 roku.

„Jestem zachwycona, że mogę współpracować z ARTISTRY – marką, która umożliwia osiągnięcie niezależności tylu kobietom na całym świecie oraz oferuje fantastyczne produkty, które sprawiają, że możemy dobrze wyglądać i czuć się wspaniale we własnej skórze” – powiedziała Teresa Palmer.

„Teresa Palmer posiada niezwykłą urodę i jest wyjątkowo fotogeniczna – kamera po prostu ją kocha” – mówi Maud Pansing, Amway Vice President-Global Beauty.  „Planujemy odświeżyć markę ARTISTRY. Naszym celem jest zmotywowanie klientów do odkrywania ARTISTRY, przyciągnięcie ich uwagi za pomocą pięknej twarzy, eleganckich opakowań oraz, co najważniejsze, zaawansowanych technologicznie produktów do pielęgnacji skóry.”
„Współpraca ze znaną aktorką to nowy rozdział w historii marki ARTISTRY.” – mówi Candance Matthews, Dyrektor ds. Marketingu w Amway. „Prestiżowe kosmetyki, sygnowane przez Palmer, zostaną zaprezentowane w nowej odsłonie. Dostępne będą również nowe kolekcje skutecznych produktów, które stworzono, aby spełniać unikalne potrzeby pielęgnacyjne kobiet z całego świata.ARTISTRY to nasza najbardziej prestiżowa marka kosmetyków”.

Teresa Palmer zadebiutuje jako twarz ARTISTRY na rynkach w Japonii, Korei Południowej, Południowo-Wschodniej Azji, Europy, Australii, Nowej Zelandii i Południowej Afryki jesienią 2012 roku, reklamując kolekcję kolorów Escape to Paradise.

# # #

 ARTISTRY

ARTISTRY to światowy lider w kategorii kosmetyków prestiżowych. Marka oferuje testowane kliniczne preparaty do pielęgnacji podstawowej, produkty przeciwstarzeniowe i wybielające, intensywne kuracje oraz luksusowe rozwiązania pielęgnacyjne poparte zaawansowaną technologią. ARTISTRY to również szeroka gama kosmetyków do makijażu ust, oczu, policzków
i skóry twarzy w odcieniach spełniających indywidualne potrzeby kobiet z całego świata. ARTISTRY znajduje się wśród pięciu najlepiej sprzedających się marek kosmetyków segmentu premium. Produkty tej marki dystrybuowane są poprzez globalną sieć liczącą ponad trzy miliony Przedsiębiorców Amway.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia