Poland POL  

ARTISTRY SIGNATURE TUSZ DO KRESEK W PŁYNIE z nagrodą Glammies 2017

2017.07.10 - 

ARTISTRY SIGNATURE TUSZ DO KRESEK W PŁYNIE  został uznany najlepszym kosmetykiem do makijażu oczu według w konkursie „ Glamour” „ Glammies 2017, a Artistry Flora Chic  najlepszym zapachem damskim – w kategorii:  „Wybór redakcji”

Mamy przyjemność poinformować Państwa, że  tegoroczy świąteczny zajączek obdarowł nas wszystkich  miłą informacją – przydatną także biznesowo. Otóż, magazyn „Glamour” nagrodził nasz ARTISTRY SIGNATURE TUSZ DO KRESEK W PŁYNIE tytułem najlepszego kosmetyku do makijażu oczu  w plebiscycie „Glamour” „Glammies 2017”. Otrzymaliśmy w związku z tym stosowny ceryfikat i logo konkursu, które będziemy wykorzystywać w różnych formach promocji.

www.glamour.pl/glammies/.

Informacja na ten temat jest także zamieszczona w  w kwietniowym wydaniu magazynu „Glamour”.

Otrzymaliśmy także nagrodę dla  Artistry Flory Chic w tm konkursie uznanej za najlepszy zapach damski w kategorii: „Wybór redakcji”.

www.glamour.pl/glammies/

Prawa do wykorzystywania tych materiałów np.  na stronie internetowej lub  w innych formach  marketingowej promocji  ma  TYLKO firma Amway.

Magazyn „Glamour”   od 3 lat jest organizatorem urodowego plebiscytu  o nazwie GLAMOUR GLAMMIES. Formuła konkursu polega na tym, że redakcja  proponuje czytelniczkom i internautkom nowości kosmetyczne z ostatniego roku, a one mają możliwość wyboru tych najlepszych.   W plebiscycie wyróżnione są kosmetyki, które sprawdzają się w życiu codziennym  –  dobrej jakości, praktyczne, lubiane i warte swojej ceny. W tym roku w konkursie wziło udział poand 3 tysące kosmentów.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia