Poland POL  

Amway sponsorem XXIV Biegu Konstytucji 3 maja

2014.05.09 - 

3 maja, w Warszawie odbył się XXIV Bieg Konstytucji, w którym  Amway był sponsorem tytularnym Biegu „Amway Bieg z Maskotką”. Mimo deszczu i chłodu w Biegu łącznie wystartowało 3310 zawodników, w tym ok. 700 dzieci.

Podczas wydarzenia firma zaprosiła uczestników do udziału w 2 akcjach społecznych.

Pierwsza z nich związana jest z 80-leciem marki Nutrilite. W związku z tym marka Nutrlite rozpoczyna w 2014 roku kampanię „The Power of 5” („Przybij Piątkę”), której zadaniem jest walka z niedożywieniem dzieci.

Kampania będzie miała różne formy – a jedną z nich jest pobicie rekordu Guinnessa (powyżej 30.006 osób) w zebraniu kolorowych (5 kolorów) odcisków dłoni. Za każdy odcisk dłoni firma przekaże 1$ na walkę z niedożywieniem dzieci gromadząc w ten sposób fundusz, aż do kwoty 400.000$. Fundusz ten posłuży światowej organizacji humanitarnej CARE (partner Amway) do dystrybuowania suplementu Nutrilite Little Bits™ jako elementu programu edukacyjnego rodzin w zakresie prawidłowego odżywiania dzieci oraz zapewnienia im produktów spożywczych.

W trakcie Biegu Konstytucji zebraliśmy 200 kolorowych odcisków dłoni w ramach akcji „Przybij piątkę”!

Dziękujemy także wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel i przyłączyli się do drugiej akcji realizowanej w trakcie Biegu Konstytucji przez Amway przekazując gry i zabawki dydaktyczne, książki, nowe, pluszowe maskotki dla dzieci ze szkoły przy Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie.

Podczas XXIV Bieg Konstytucji logotypy Amway i Nutrilite były widoczne na namiocie firmowym, numerach startowych, flagach oraz banerach reklamowych umieszczonych na płotkach biegu w strefie startu i mety, bramie mety, ściance brandingowej stanowiącej tło i wykorzystanej do dekoracji zwycięzców, na ogromnym, firmowym balonie reklamowym oraz sympatycznych balonikach rozdawanych dzieciom. Nasz Team NUTRILITE liczył  ponad 50 osób!

Wszystkim zawodnikom, ofiarodawcom, uczestnikom zaangażowanym w przygotowania i realizację aktywności podczas Biegu Konstytucji serdecznie dziękujemy za pomoc i okazaną życzliwość!

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia