Poland POL  

Amway Sponsorem Festiwalu Kobiet

2012.04.02 - 

W Dniu Kobiet  panie z Wrocławia i okolic mogły wziąć udział  w Festiwalu Kobiet, który odbył się  w Centrum Kulturalno – Rozrywkowym ZAKLĘTE REWIRY. Organizator imprezy, czyli portal  www.dlalejdis.pl,  starał się zadbać o to, aby każda z pań w klimatycznych  wnętrzach znalazła coś ciekawego dla siebie i mogła dowiedzieć się czegoś o zdrowiu, modzie, urodzie, kulinariach, a wieczorem podyskutować o rozrywce, kulturze i sztuce.

Amway Polska był jednym ze sponsorów tego wydarzenia prezentując stoisko z naszymi kosmetykami ARTISTRY™ i beautycylce™.  Andrzej Sawicki, nasz profesjonalny makijażysta, wykonywał makijaże i doradzał Paniom, jak zrobić  atrakcyjny makijaż –  oczywiście kosmetykami ARTISTRY i beautycycle.

Impreza była okazją do zaprezentowania naszych marek kosmetycznych szerokiej publiczności a także osobom zaproszonym przez współpracujących z Amway Przedsiębiorców i  Stałych Klientów Plus z tego regionu.

Informacja Festiwalu Kobiet , w tym o naszej obecności na  tym wydarzeniu została rozesłana do ponad 7000 użytkowniczek portalu www.dlalejdis.pl, www.kobieta20.pl, www.kobieta30.pl i www.kobieta40.pl. Logo Amway znalazło się na w/w portalach oraz było na biletach wejściowych, na prezentacji podczas imprezy  a także w artykule podsumowującym wydarzenie.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia