Poland POL  

Amway podczas 27. Biegu Niepodległości

2015.11.25 - 

11 listopada odbył się w Warszawie jeden z największych biegów ulicznych w Polsce – 27. Bieg Niepodległości, w którym wzięło udział blisko 13 tysięcy uczestników. Na starcie Biegu stanęli biegacze, maszerujący z kijkami oraz jadący na wózkach, w tym zawodnicy reprezentujący barwy Teamu Nutrilite.

Amway po raz piąty był sponsorem tego sportowego wydarzenia. Uczestnicy Biegu oraz kibice odwiedzali specjalnie przygotowany namiot Amway, gdzie mieli okazję spróbować napój izotoniczny Strive. W namiocie odbywała się też akcja malowania twarzy na biało-czerwono oraz akcja „Kibicuj z Amway” (pracownicy firmy zachęcali do wpisywania życzeń dla uczestników Biegu na specjalnie przygotowanej do tego ściance pamiątkowej). Dodatkowo odwiedzający namiot otrzymywali balony z logo Amway. Wszystkie akcje cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W ramach działalności charytatywnej po raz kolejny wsparliśmy fundację Pawła Januszewskeigo „Wychowanie przez Sport” na edukację i propagowanie biegania wśród najmłodszych. Przekazaliśmy czek na kwotę 30 000 zł. Dla najlepszych zawodników Biegu ufundowaliśmy nagrody w postaci suplementów diety Nutrilite.

Logo Amway i Nutrilite były widoczne nie tylko na naszym namiocie i balonach, ale również na bramie finiszowej, flagach rozstawionych na trasie Biegu, banerach oraz na oficjalnych koszulkach Biegu. Informacje o akcjach prowadzonych w namiocie Amway były kilkakrotnie przekazywane z głównej sceny wydarzenia. Była to wspaniała promocja naszej firmy.

Jak co roku uwieczniliśmy to wspaniałe święto sportu pamiątkowym zdjęciem zawodników Teamu Nutrilite i kibiców.

Po raz kolejny wyłoniliśmy najlepszych zawodników i zawodniczki w Teamie Nutrilite. Miło nam poinformować, że zwycięzcami są:

Bieg 10 km:

– Paulina Ścieżka – 00:47:50

– Norbert Piekielny – 00:31:37

Nordic Walking:

– Beata Sasinowska – 00:50:19

– Tomasz Turkowski – 00:45:16

Serdecznie gratulujemy.

Dziękujemy za Państwa obecność i zaangażowanie.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia