Poland POL  

AMWAY™ PARTNEREM ŚWIATOWEGO TYGODNIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2015.10.01 - 

ADA, STAN MICHIGAN, 1 października 2015 – W duchu wspierania przedsiębiorczości na całym świecie, Amway został sponsorem Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (Global Entrepreneurship Week), aby promować Światowy Raport Amway na temat Przedsiębiorczości (Amway Global Entrepreneurship Report) podczas wydarzeń organizowanych w czasie GEW 2015, między 16 a 22 listopada.

Tygodniowe wydarzenie odbywające się każdego roku – GEW – to święto innowatorów i twórców miejsc pracy, którzy zapoczątkowują nową działalność biznesową i wprowadzają swoje pomysły w życie, napędzając wzrost ekonomiczny i powiększając ludzki dobrobyt. Od działań na wielką skalę po kameralne spotkania w cztery oczy, przedsiębiorcy inne osoby biorące udział w tym wydarzeniu nawiązują kontakty za pomocą lokalnych, krajowych i światowych wydarzeń zaprojektowanych tak, aby pomóc im w odkryciu ich potencjału jako samodzielnych przedsiębiorców i innowatorów, wprowadzając ich w świat nowych możliwości i szans.

Relacje zbudowane na zaufaniu i lojalności są tym, co wzmacnia sukces w przedsiębiorczości – mówi Doug DeVos, Prezes Amway. Połączenie sił z GEW pozwali nam na budowanie większej świadomości co do roli samych przedsiębiorców w światowej gospodarce. Daje to naszym obydwu organizacjom stabilną platformę do inspirowania przedsiębiorców i tworzenia korzystniejszego środowiska dla ich sukcesu – dodaje.

GEW to coś więcej niż tylko kampania informacyjna – wydarzenie angażuje przedstawicieli reprezentujących całe spektrum przedsiębiorczości oraz wzmacnia środowiska młodej przedsiębiorczości na całym świecie. Ten tydzień jest katalizatorem nawiązywania kontaktów i współpracy między przedsiębiorcami, mentorami biznesu i inwestorami, jak również badaczami i osobami podejmującymi decyzje co do strategii i programów promujących wzrost ekonomiczny. W ubiegłym roku w GEW uczestniczyło 157 krajów i ponad 11 000 partnerów, którzy zorganizowali 28 000 wydarzeń i innych aktywności, w których udział wzięło przeszło 8,2 miliona uczestników.

Zainteresowanie własnym biznesem i przedsiębiorczością bezustannie wzrasta we wszystkich zakątkach świata – mówi Jonathan Ortmans, prezes Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. GEW to zastrzyk adrenaliny przyspieszający rozwój nowej klasy światowych przedsiębiorców mających dostęp do programów, badań oraz sieci kontaktów, które są im niezbędne do zmaksymalizowania ich potencjału – dodaje.

Ponadto, z krajowymi kampaniami w 160 krajach, GEW w okresie pomiędzy 1 października 2015, a 1 października 2016 roku jest oficjalnym partnerem Amway dzielącym się danymi pochodzącymi z nowego Światowego Raportu Amway na temat Przedsiębiorczości 2015 (Amway Global Entrepreneurship Report 2015) z odbiorcami z całego świata.

To partnerstwo wzmacnia naszą wiarygodność poprzez powiększanie grupy odbiorców – dodaje DeVos. Badania  AGER  prowadzone są w 44 krajach, a teraz każdy z tych rynków nawiąże nowy kontakt ze swoim odpowiednim kontaktem z GEW. Nawiązanie tych relacji z pewnością stanie się kluczowym momentem dla rozwijającej się przedsiębiorczości.

W szóstym roku swojego istnienia Światowy Raport Amway na temat Przedsiębiorczości 2015 (AGER 2015) zostanie przedstawiony podczas Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości (GEW) w środę, 18 listopada. Pozostałe ważne wydarzenia odbywające się 18 listopada to między innymi prowadzony przez firmę chat z Prezesem Amway, Dougiem DeVos’em  za pomocą Facebooka (facebook.com/amway), w momencie prezentacji AGER 2015. Rozmowa odbędzie się między 7:00 a 8:00 Standardowego Czasu Wschodniego EST. Wydarzenie to będzie promowane na całym świecie jako Wyróżnione Wydarzenie GEW oraz jedno z krajowych wydarzeń GEW w Stanach Zjednoczonych. Ta  godzinna dyskusja dynamicznie zapoczątkuje także wydarzenie współorganizowane przez Amway i GEW w dniu 18 listopada w Waszyngtonie,D.C., oraz panel dyskusyjny z ekspertami ds. przedsiębiorczości, który odbędzie się między 8:30 a 10:00 Standardowego Czasu Wschodniego EST.

 

O Amway™
Amway to przedsiębiorstwo sprzedaży bezpośredniej z siedzibą w Ada w stanie Michigan w USA o  obrotach $10,8. Najlepiej sprzedającymi się markami Amway są witaminy, minerały i suplementy diety Nutrilite™, kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe Artistry™, a także systemy oczyszczania wody eSpring™. Wszystkie produkty są sprzedawane wyłącznie przez Przedsiębiorców Amway. Światowa sprzedaż w 2014 uczyniła Amway światowym #1 w biznesie sprzedaży bezpośredniej, zgodnie z  „The Direct Selling News 2015 Global 100”.

Aby uzyskać dostęp do aktualności firmy, odwiedź stronę globalnews.amway.com.

O Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości

Każdego listopada, podczas jednego tygodnia, tysiące wydarzeń i zawodów organizowanych na całym świecie inspiruje miliony ludzi do zaangażowania się w działalność przedsiębiorczą, równocześnie pomagając im nawiązać kontakt z potencjalnymi współpracownikami, mentorami, a nawet inwestorami. Od momentu jego startu w 2008 roku, Światowy Tydzień Przedsiębiorczości rozrósł się do 160 krajów – budując i wzmacniając przedsiębiorcze ekosystemy na całym świecie. Inspirowany Fundacją Ewing Marion Kauffman, inicjatywa jest wspierana przez wielu światowych liderów oraz sieć przeszło 11,000 organizacji partnerskich. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź stronę www.gew.co i zobacz  @unleashingideas na Twitterze.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia