Poland POL  

Amway partnerem i sponsorem XXV Biegu Konstytucji 3 Maja

2015.05.19 - 

3 maja, w Warszawie odbył się XXV Bieg Konstytucji. Amway był sponsorem tytularnym Biegu „Amway Bieg z Maskotką” i partnerem wydarzenia.

Zainteresowanie udziałem w biegowym wydarzeniu było duże – w mgnieniu oka rozeszło się 5000 pakietów startowych przygotowanych dla dorosłych jak i 700 pakietów dla dzieci. Nasz Team NUTRILITE liczył ponad 100 osób!

Podczas wydarzenia firma Amway zrealizowała akcję społeczną – zbiórkę zabawek, gier dydaktycznych, klocków, puzzli, książek dla dzieci ze szkoły przy Instytucie „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” w Warszawie a do włączenia się do kampanii zachęcała szkolna pedagog Pani Małgorzata Chacińska. Dziękujemy wszystkim, którzy odpowiedzieli na apel i przyłączyli się do realizowanej przez nas akcji! Łącznie zebraliśmy około 130 książek, zabawek, gier edukacyjnych, przyborów do rysowania. Nasza akcja CSR była widoczna w mediach, podobnie jak i logo firmy w relacjach z imprezy.

Bieg był świetną okazją do zaprezentowania logotypów Amway i Nutrilite w wielu formach: na namiocie firmowym, numerach startowych, flagach oraz banerach reklamowych umieszczonych na płotkach biegu w strefie startu i mety, bramie mety, ściance brandingowej stanowiącej tło i wykorzystanej do dekoracji zwycięzców, na ogromnym, firmowym balonie reklamowym oraz zielonych balonikach rozdawanych dzieciom. Namiot firmowy Nutrilite był odwiedzany przez setki uczestników biegu i ich rodziny w tym dzieci, którym rozdaliśmy balony z logiem Amway Bieg z maskotką oraz znaczki „Jestem Wolontariuszem” z logiem Amway.

Dziękujemy za wspólną sportową rywalizację. Podziękowania za wsparcie i życzliwość składamy również wszystkim ofiarodawcom, kibicom, uczestnikom zaangażowanym w przygotowania i realizację aktywności podczas wydarzenia.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia