Poland POL  

AMWAY otwiera centrum biznesowe w Hiszpanii

2014.12.19 - 

Madryt, 15 grudnia, 2014 Amway, założony w Północnej Ameryce i będący światowym liderem przedsiębiorstwo sprzedaży bezpośredniej, otworzył 13 grudnia br. podwoje swojego pierwszego Centrum Biznesowego w Hiszpanii, w ekskluzywnej dzielnicy Madrytu – Salamanca. Przestrzeń biznesowa, usytuowana przy głównej ulicy Núñez de Balboa, licząca ponad 580 metrów kwadratowych, została otwarta podczas ceremonii, w której uczestniczyli reprezentanci lokalnych instytucji, jak również managerowie Amway Europe.

Międzynarodowy rozwój

Nowe centrum jest czwartym obiektem w Europie otwartym w ciągu zaledwie dwóch lat – po centrach w Berlinie, Rzymie oraz Lyonie. Podkreśla to zaangażowanie Amway w umocnienie swojej pozycji na rynku europejskim. W Hiszpanii Amway zaobserwował w ostatnich latach stabilny wzrost, zwiększając w ubiegłym roku swój obrót o 8.4%.

W rezultacie Hiszpanie będą mieli szansę zdobyć i testować produkty firmy w przestrzeni wyposażonej w urządzenia najnowszych technologii. Wszystko to składa się na blisko półmilionową inwestycją przedsiębiorstwa. Ponadto, wśród pracowników centrum znajdzie się kadra czterech ekspertów Amway, którzy będą udzielać klientom i dystrybutorom porad w zakresie obszernego portfolio firmy, składającego się z ponad 400 produktów związanych z suplementami diety, urodą oraz produktami gospodarstwa domowego.

Wsparcie dla organizacji sprzedaży

Celem istnienia Centrum Biznesowego jest również wsparcie rozległej organizacji sprzedaży powstałej w Hiszpanii. Tworzy ją ponad 8,500 niezależnych przedsiębiorców, organizujących prezentacje produktów, spotkania biznesowe itp.

 “Możliwość świętowania otwarcia nowego Centrum Biznesowego jest zaszczytem. Ta inwestycja podkreśla wiarę i bezustanne wsparcie firmy dla Półwyspu Iberyjskiego” mówi Monica Milone, dyrektor generalny Amway Iberia. “W ciągu ostatnich czterech lat, Amway wzrósł o 27% na hiszpańskim rynku. Naszym celem, realizowanym poprzez otwarcie tego centrum, jest kontynuacja tego trendu, pozwalająca klientom na bezpośrednie poznanie wysokiej jakości naszych produktów. Równocześnie, chcemy oferować dodatkowe wsparcie naszym dystrybutorom z tego rejonu – oraz wszystkim osobom zainteresowanym w rozpoczęciu ich własnej działalności biznesowej wraz z Amway”.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia