Poland POL  

Amway Home „Odkryciem Roku 2012”

2012.04.02 - 

Nowa linia produktów AMWAY HOME zdobyła tytuł „Odkrycie Roku 2012” w plebiscycie „Laur Konsumenta”.

Jest to ogólnopolska, największa i najbardziej rozpoznawalna nagroda konsumencka w Polsce. Kategoria „Odkrycie Roku” stworzona została z myślą o markach nowych, innowacyjnych i wyróżniających się na rynku. Dotyczy ona również produktów i usług, które objęła ciekawa i skuteczna kampania reklamowa; przeszły lifting marketingowy (nowe opakowanie, etc.), bądź zostały po raz pierwszy wskazane przez konsumentów w ogólnopolskim projekcie Laur Klienta / Konsumenta. Wyróżnienie otrzymują tylko nieliczne firmy czy producenci.

O przyznaniu nominacji produktowi / usłudze / marce decydują głosy konsumentów oraz Redakcyjna Komisja Weryfikacyjna, która ocenia ich innowacyjność, perspektywy odbioru przez rynek oraz prognozowaną dynamikę wzrostu popularności.

Jesteśmy dumni z przyznanego wyróżnienia. Potwierdza to również, że nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością, której zaufały już miliony klientów. „Laur Konsumenta” to dla nas niezwykle wartościowe wyróżnienie, tym bardziej, że jest oparte na rekomendacjach, wiedzy
o produktach oraz sympatii konsumentów do naszej  marki
–  powiedziała Anna Pietrzak, Dyrektor Naczelna Amway Polska.

 

 

 

 

 

 

Amway Home – zielona moc, bezpieczna skuteczność

Produkty do prania, sprzątania i zmywania naczyń linii AMWAY HOME charakteryzują się najwyższą skutecznością działania, której zaufały już miliony klientów. Dzięki zastosowaniu unikalnej formuły BIOQUEST FORMULA™ stanowią one najbezpieczniejszy wybór, dzięki któremu możemy zadbać nie tylko o swój dom, ale również o rodzinę i środowisko naturalne.  Wszystkie produkty czyszczące zawierają aktywne składniki pozyskiwane z naturalnych źródeł. Są skuteczne w działaniu, skoncentrowane, biodegradowalne oraz testowane dermatologicznie.

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu o linii Amway Home http://www.amwaymedia.eu/pl/view/media/id/1031/

i do zapoznania się z pełną ofertą na stronie http://www.amway.pl/cms/brand_center/home_care.
24.02. 2012 r. (piątek) w specjalnym dodatku dziennika „Rzeczpospolita”, „Rzecz o biznesie” ukaże się informacja o przyznanym wyróżnieniu.

 

 

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia