Poland POL  

Alticor zajął 14 miejsce w globalnym rankingu Patent Board

2013.05.20 - 

Gigant sprzedaży bezpośredniej został najwyżej sklasyfikowany w kategorii Research Intensity

Alticor, firma macierzysta Amway, uplasowała się na 14 pozycji, wśród 20 czołowych firm
z kategorii „Produktów Konsumenckich”, w zestawieniu przygotowanym przez instytut badawczy Patent Board, opublikowanym na portalu WSJ.com. W rankingu oceniana jest ogólna siła patentów firmy, dokonywana na podstawie analizy ich jakość i ilości. Badaniem objęto 13 tygodniowy okres do 26 kwietnia 2013 roku.

Alticor zajął pierwsze miejsce w kategorii Research Intensity, będącej jednym z elementów składowych rankingu końcowego. Według instytutu badawczego Patent Board kategoria ta wskazuje, do jakiego stopnia w skład portfolio firmy wchodzą patenty z ponadprzeciętnym wskaźnikiem tzw. „powiązania z nauką” (Science Linkage), w porównaniu z grupą kontrolną.

„Jesteśmy dumni z wyróżnienia naszego dorobku patentowego, ponieważ wiedza stojąca za oferowanymi przez nas produktami stanowi integralną część budowania wiarygodności reprezentujących nas dystrybutorów” – powiedziała Catherine Ehrenberger, Wiceprezes Działu Badań i Rozwoju firmy Amway. – „Podejmowane przez nas wysiłki pomagają zbudować i utrzymać przewagę w obszarach, w których innowacyjność może wyróżnić nasze produkty na rynku” – dodała Ehrenberger.

W pierwszej dziesiątce rankingu obejmującego najlepsze firmy z kategorii „Produktów Konsumenckich” wg instytutu Patent Board znalazły się : Nike Inc., Procter & Gamble Co., Acushnet Co., Kimberly-Clark Corp., LG Electronics Inc., adidas AG, Whirlpool Corp, Samsung Group, Koch Industries Inc., oraz Stanley Black & Decker Inc.

The Wall Street Journal od 2007 roku publikuje zestawienia przygotowane przez instytut badawczy Patent Board. Portal WSJ.com prezentuje trzy razy do roku rankingi Rady Patentowej dotyczące siedemnastu kluczowych w skali globalnej branż.

 

O Dziale Badań i Rozwoju Amway

Dział Badań i Rozwoju firmy Amway (R&D) wykorzystuje potęgę nauki, aby poprawić życie ludzi dzięki innowacjom. Ponad 900 naukowców, inżynierów oraz techników firmy Amway, globalnego lidera w dziedzinie badania skóry i fitoskładników oraz rozwijania systemów oczyszczania wody i powietrza, odnosi sukcesy w rozwoju produktów, naukach analitycznych i sprawach techniczno-regulacyjnych. Dział R&D firmy Amway jest zaangażowany w osiągnięcie doskonałości naukowej dzięki wytężonej pracy 75 centrów badań i rozwoju (R&D) oraz laboratoriów, które zapewniają najwyższą jakość produktów odżywczych, pielęgnacyjnych i do użytku domowego. Naukowcy z działu R&D firmy Amway dążą do zapewnienia wysokich standardów bezpieczeństwa i jakości, przynosząc korzyści ludziom na całym świecie. Amway posiada ponad tysiąc przyznanych patentów i ponad 700 oczekujących na zatwierdzenie.

 

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia