Poland POL  

AC Milan i Nutrilite od 10 lat grają w tych samych barwach czerwono-czarnych

2018.03.26 - 

NUTRILITE – należąca do Amway światowa marka numer 1 w sprzedaży witamin i suplementów[1] przedłuża umowę z AC Milan.  Eksperci NUTRILITE i MilanLab będą kontynuować naukową współpracę polegającą na opracowywaniu planów żywieniowych i indywidualnej suplementacji dla poszczególnych zawodników AC Milan.

Współpraca między NUTRILITE a MilanLab trwa nieustająco od 2008 roku  i koncentruje się głównie na tworzeniu spersonalizowanych programów diety opartych na realnych potrzebach zawodników. Program powstaje w oparciu o kompleksową analizę sposobu odżywiania połączoną ze szczegółowymi badaniami medycznymi obejmującymi testy genetyczne i badania krwi. Wyniki badań pozwalają ekspertom NUTRILITE i MilanLab opracować indywidualny plan żywienia i suplementacji diety dla każdego sportowca.

 „Jesteśmy dumni, że będziemy kontynuować tę współpracę. To unikatowe partnerstwo w skali światowego sportu.  Dwóch globalnych liderów – NUTRILITE i AC Milan – których współpraca opiera się na kluczowej roli żywienia i suplementacji niezbędnych dla zdrowia oraz w osiąganiu coraz lepszych wyników sportowych i lepszego samopoczucia” – powiedział Fabrizio Suaria, Amway Area Manager Western Europe.

NUTRILITE i AC Milan „grają również w jednej drużynie” w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu z Milan Fundazione – organizacja pozarządową klubu.  Jedną z inicjatyw CSR było wsparcie dla osób dotkniętych trzęsieniem ziemi we Włoszech w 2016 roku.

Wśród wielu wspieranych projektów jest kampania „Goal by Goal”, dzięki której zbudowano dwa wielofunkcyjne centra sportowe w regionie Abruzji, regionu dotkniętego następstwami trzęsienia ziemi w 2009 roku oraz w Neapolu – rejonie, gdzie brakuje odpowiednich miejsc dla młodzieży na realizację aktywności sportowych.

 

[1] Żródło: Euromonitor International Ltd

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia