Poland POL  

„Dzieciaki zBiegiemNatury” – propagujemy bieganie wśród najmłodszych!

2013.11.15 - 

Amway Polska i NUTRILITE™ partnerem nowego cyklu „Dzieciaki zBiegiemNatury”! Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w akcji i weekendowej aktywności fizycznej w poszczególnych miastach Polski. Logo Amway i NUTRILITE będzie widocznie na torbach dla dzieci, dystrybuowanych we wszystkich miastach oraz na flagach ustawionych w wybranych biegach w: Poznaniu (30 listopada 2013 r. i 1 lutego 2014 r.), Katowicach (8 grudnia 2013 r.), Warszawie (19 stycznia i 16 lutego 2014 r.) oraz Gdyni (26 stycznia 2014 r.).

 „Dzieciaki zBiegiemNatury” to akcja, która wystartowała przy okazji II edycji Grand Prix zBiegiemNatury, mającej na celu propagowanie aktywnego spędzania czasu na łonie natury dorosłych i dzieci. Program „zBiegiemNatury” realizowany od 2012 roku, początkowo tylko dla dorosłych obecny był w 5 miastach Polski: Bydgoszczy, Gdańsku, Olsztynie, Poznaniu i Wrocławiu. Akcja cieszyła się dużą frekwencją. W 25 weekendowych biegach wystartowało łącznie 3 tysiące biegaczy. Do tegorocznej edycji dołączyło kolejnych 6 miastach: Gdynia, Gorzów Wielkopolski, Katowice, Lublin, Szczecin i Warszawa. Popularność akcji zmobilizowała organizatora – Fundację Wychowanie przez Sport do rozszerzenia akcji o udział dzieci.

Nasza firma od wielu lat angażuje się w sportowe wydarzenia na całym świecie, wspierając ideę zdrowego stylu życia połączoną z aktywnością fizyczną. Akcja zBiegiemNatury to rewelacyjny pomysł na aktywne spędzenie weekendowego przedpołudnia, wspólnie z rodziną na łonie natury! Od października 2013 do marca 2014 roku w ramach cyklu Grand Prix zBiegiemNatury, odbędzie się 60 biegów w 11 miastach Polski! W każdym z miast zaplanowanych jest 6 startów wg harmonogramu biegów. Zapraszamy Państwa do aktywnego wypoczynku! Zawody zBiegiemNatury mogą być relaksem, treningiem lub możliwością sprawdzenia swoich sił. Pokażmy sportowego ducha Amway Polska i NUTRILITE!!!

Akcja „Dzieciaki zBiegiemNatury” to kolejny projekt, którym chcemy zachęcić najmłodszych do aktywnego spędzania czasu. Nie tylko dla zdrowia i kondycji fizycznej – sport kształtuje charakter, uczy systematyczności, wytrwałości w dążeniu do celu – mówi Paweł Januszewski, organizator akcji.
Naszym celem jest też stworzenie możliwości rodzinnego spędzania czasu. Zachęcamy rodziców
i dzieci do wspólnej aktywności i spajania rodzinnych więzi.

Dodaj komentarz

The e-mail address will not be published
* Mandatory field

© 2011 Amway Europe. All rights reserved. | www.amway-europe.com | Privacy Policy | Cookie Policy
Connexia